ankara'da çocuk göz doktoru

cansu_ayan soruyor: 2

herkese merhaba
Ankara'da kızımı göz muayenesi (rutin) yaptırabileceğim çocuk göz doktoru arıyorum.
Ya da özel çocuk göz doktoru olmayıp da gidilip muayenesinden memnun kalınmış göz muayenesi yaptırabileceğim bir hastane,poliklinik vs. arıyorum.
Önerilerinizi bekliyorum...

Bu soruyu cevapla


32 Cevap


emelsur

ankara üniversitesi hastanesinde  Prof.Huban Atilla şaşılıkta gayet başarılı. muayenehanesi de var.sorunu kısaca sizin anlayabileceğiniz tarzda anlatarak pratik çözümler öneriyor.kızım 6 aylıktan itibaren kontrol altındaydı.şimdi 15 yaşında.hep acaba ameliyat olsa mı olmasa mı modundaydık. en son Huban hanıma götürdük ve duymak istediklerimi bana net bir şekilde ifade etti.Ağustosta kızım ameliyat oldu ve sorunu çözüldü. ben sibel Oto'dan randevu almak için çile çekmeyin derim.


hanzi

Cumhur sener doktor olmuş ama insan olamamış.cok ama çok ukala ilgisiz bir insan.insanligindan o kadar soguyorsunuzki doktorlugu gözünuze gelmiyor.450 lira muayene ücretini peşin alıyor.kredi kartı kullanmıyor.hasta değil müşterisiniz.paranizla rezil olmak istiyorsanız gidin.cocukla ilgili notalmak takip falan yok.asla soru soramazsiniz.oyle bir bozar ki küçülür kalırsınız.asla tavsiye etmiyorum.
Cevaplamak için Üye ol