ankara'da çocuk göz doktoru

cansu_ayan soruyor: 3

herkese merhaba
Ankara'da kızımı göz muayenesi (rutin) yaptırabileceğim çocuk göz doktoru arıyorum.
Ya da özel çocuk göz doktoru olmayıp da gidilip muayenesinden memnun kalınmış göz muayenesi yaptırabileceğim bir hastane,poliklinik vs. arıyorum.
Önerilerinizi bekliyorum...

Bu soruyu cevapla


33 Cevap


emelsur

ankara üniversitesi hastanesinde  Prof.Huban Atilla şaşılıkta gayet başarılı. muayenehanesi de var.sorunu kısaca sizin anlayabileceğiniz tarzda anlatarak pratik çözümler öneriyor.kızım 6 aylıktan itibaren kontrol altındaydı.şimdi 15 yaşında.hep acaba ameliyat olsa mı olmasa mı modundaydık. en son Huban hanıma götürdük ve duymak istediklerimi bana net bir şekilde ifade etti.Ağustosta kızım ameliyat oldu ve sorunu çözüldü. ben sibel Oto'dan randevu almak için çile çekmeyin derim.


hanzi

Cumhur sener doktor olmuş ama insan olamamış.cok ama çok ukala ilgisiz bir insan.insanligindan o kadar soguyorsunuzki doktorlugu gözünuze gelmiyor.450 lira muayene ücretini peşin alıyor.kredi kartı kullanmıyor.hasta değil müşterisiniz.paranizla rezil olmak istiyorsanız gidin.cocukla ilgili notalmak takip falan yok.asla soru soramazsiniz.oyle bir bozar ki küçülür kalırsınız.asla tavsiye etmiyorum.


Hvural

Bayan Huban'ın yetkinliği konusunda büyük şüphelerim var. Öncelikle kızımın gözünde aylardır çıkan oluşumları açıklayamadı. Temiz tutun geçer dedi ama 9 aydır geçmeyen bir durum onun tavsiyesini aşırı titizlikle takip etsek de geçmedi. Durumun alerji kaynaklı olduğunu Acıbadem'de yetişkin göz doktoru olan Emrah Altıparmak buldu. Onun verdiği damlaları kullanınca durum 2 haftada geçti.

Başkentteki Sibel Oto'dan aldığımız randevuda kızımın neden o yaşta miyop astigmat değil hipermetrop astigmat gözlük kullanması gerrektiğini açıkladı. Tavsiye ettiği gözlüğü kullanınca kızımın astigmat numarası kayda değer derecede azalma gösterdi. Fakat Sibel Hoca'dan randevu almak çok zor. Bir daha telefonu düşüremedik.

Kontrol için Cumhur Bey'i denedik. Kendisi hastalara gerekli zamanı ayırmayan hatta birinin gözüne damla damlatıp diyale olmasını beklerken başka 2 hastaya bakma rekorunu kırmış bir kişilik.

Bayan Huban'a tekar gittik. 1 saatten fazla bekledik ve Sibel Hanım'ın tersine miyop astigmat gözlük verdi ve kızım onun yazdığı numaralarla olan gözlüğünü kullanmadı.

Kızım bazı yazıları okumakta zorlanıyor gibi geldiği için Bayan Huban'a tekrar gitme gafletinde bulunduk. Bu defa 15 dk geç gittik randevuya ve yine vardıktan sonra bir saati aşkın bekledik. Ama saati bizden sonra olan insanı bizden önce aldılar. Neymiş? onlar önce gelmiş. Sırayla alınıyorsa niye randevu veriyorsunuz deyince, bekleyen hastalardan birinin içeri giren kadınla aynı saatte randevu verildiği ortaya çıktı. Her 3 gidişimde de neden 1 saatten fazla beklediğim ortaya çıktı. 

Bir sonrakine Pınar Aydın Hanım'a gideyim bari. Tavsiyeleriniz için teşekkürler.
Cevaplamak için Üye ol