güzelyalı izmirde oturan anneler

betila soruyor: 5

MERHABA;

Güzelyalı izmirde oturan 0-1 yaş bebeği olan annelerle tanışmak istiyorummm

Bu soruyu cevapla


15 Cevap


yesil

acaba kaç yaşında başlamıştınız ve alışma süreciniz nasıl olmuştu?küçük kulübün adını çok duydum sanırım genelde memnunlar...

benim kızım 2 yaşında ve kreşe başladık ama alışma sürecimiz biraz zorluyor bizi..tecrübelerinizi paylaşabilirseniz sevinirim.


karla

biz 2,5 yasında bezli olarak basladık okula ..adaptasyonda hıc sorun yasamadık ama cocuktan cocuga degısebılır tabıı.Gulcin ogretmenımız hemen bezı de bıraktırdı..biz hıc ugrasmadık dıyebılırım..yemek ve uykusu da duzene gırdı..su anda 2.sınıfta olmamıza ragmen kolejlerden burs önerileri aldık ve bu yıl birine başladık..her yıl ogretmenını en az ıkı kez zıyaret etmek ıster hala...onları çok sevıyoruz ..Kesınlıkle tavsiye ederım..hala gorustuyorum kendılerıyle sureklı ınsan olarak da ogretmen olarak da cok sevıyorıuz biz..Bizim donemde mezun olan dıgerr bırcok ogrencı de aynı sekılde ...kızım okulu ve öğrenmeyi anaokulunda sevdi..İlkokula baslarken psıkolog Sinem hnm. cok detaylı bir rapor hazırlıyor..Bu raporu okuluna verıyorsunuz ...çocugunuzun neredeyse tum ozellıklerı ve kazanımları bırebır yazıyor bu raporda..bu sayede ilkokulda ogretmen çocukla cok rahat ıletısım kurabılıyor...


yesil

maşallah kızınıza..darısı başımıza....
gerçi biz önce bir alışalım da kreşe:)
ne kadar güzel bir kreşten bu kadar memnun olmanız, ama tabii ki dediğiniz gibi çocukla da alakalı..sanırım sizin kızınız sosyal bir çocukmuş zaten..belki de alışmasında bunun da payı çoktur..

benim kızım zaten girdiği ortamlarda pek girişken değildi..sürekli bana yapışırdı..zaten bu yüzden başlamadan önce nasıl alışacak diye çok tereddüt ediyordum..


nesliveruzgar

10 aylık oğlum var tanışmak onları oynatmak çok isterim göztepede oturuyorum..sosyalleşmeleri bu aylarda başlıyor


irisim

küçük klüp de öğretmeniniz gülçin pelik miydi acaba? şu an narlıderede gözüküyor kendisi. öğretmen çok önemli gerçekten. bende eylülde başlatmayı düşünüyorum kızımı.
Cevaplamak için Üye ol