Hangi ilkokul

Sinem_Beren soruyor: 7

Merhaba arkadaşlar,


Sıra bize geldi bu yıl kızım 1.sınıf öğrencisi olacak. Okul araştırmalarım başlamış bulunmakta. gerçekten çok zor bir süreç bizi bekliyor. 

Beylikdüzü çevresinde tavsiye edebileceğiniz özel yada devlet okulları hangileridir? artıları eksileri nelerdir? 

aklımda olan okullar ise şöyle;
Gökcan Koleji
Özel Final İlkokulu
Beylikdüzü Koleji

Adem Çelik İlkokulu
Bizimkent İlkokulu
Şehit Bilal Özcan İlkokulu
varsa bu okullar ile ilgili tecrübeleriniz duymuş olduklarınız paylaşırsanız memnun olurum.

ayrıca belki burada çok konuşuldu ama tekrar güncellemek amacı ile özel okul ile devlet okulu arasındaki artılar eksiler ...

Şimdiden teşekkürler

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


Nazife

Sinemcim zaman nasıl da hızlı geçiyor. Okula başlama vakti yaklaşmış bile tatlı Beren'in. Şimdiden kolaylıklar dilerim. Zor bir süreç. Umarım çok rahat bir şekilde atlatır, içinize sinecek okulda sıkıntı çekmeden karar kılırsınız. Beylikdüzü'ndeki okullar hakkında hiçbir bilgim yok fakat ilkokul ile ilgili bir grup var (aşağıda linkini bulabilirsin). Buradan özel mi devlet mi konusunda az da olsa bir fikir edinebilirsin diye düşünüyorum. Sevgiler..

http://www.nurturia.com.tr/groups/thread/900330b0-b520-48ba-ac26-a2d70107a8d8/1/ozel-okul-mu-devlet-okulu-mu


Sinem_Beren

nazifecim çok teşekkür ederim. zaman hızla geçip gidiyor maalesef.tecrübelerinden faydalanmak isterim mutlaka aklına geldikçe yaz ...verdiğin linke bakıyorum şimdi.

öptüm.


Caspersky

Merhaba,

Bahçeşehir bölgesinde 4 yaşındaki oğlum için bir anaokulu arıyorum. Bir komşum kültür2000 koleji bahçeşehir anaokulunu önerdi. burası hakkında bilgisi olan ya da başka önerisi var mı? önümüzdeki hafta okulları ziyaret edip karar vermek istiyoruz.
teşekkürler


peperoni

Merhaba,

Eski bir beylikduzu sakini olarak sunu soyleyebilirim.devlet okulu olmasina ragmen bizimkent ilkokulunun egitiminin iyi oldugu soyleniyordu.


sibelberildamla

merhabalar bende büyükçekmecede oturuyorum beykente yakınız hangi okula yazdırdınız acaba ve memnun musunuz çok kararsızız kafam iyici karıştı deneyimlerinize ve fikirlerinize çok ihtayacım var şimdiden teşekkürler sinem_beren


melekyeliz

Güncel bilgilerinizi paylasabilir misiniz?


ballizeynep

Özellikle bu pandemi sürecinde herkes kalitesini belli etmeye başladı. Ben oğlumu bahçeşehir kolejinden alıp vizyon kolejine vermiştim geçen sene. Pandemi sürecinde mükemmel bir geçiş yaptılar eğitim sürecinde. Bu yılbaşında yemek iadelerini iade ettiler. Beni de microsoft proje okuluyuz diye ikna etmişlerdi, iyi ki etmişler, gidip görmeniz fayda var.Cevaplamak için Üye ol