Medicana beylikdüzünde doğum?

nil439 soruyor: 5

Merhaba, ben 17 haftalık hamileyim. Evime yakın diye Medicana International Beylikdüzü hastanesi
Dr. Işık Üstüner'e gidiyorum.

Fakat güvendiğim bir arkadaşım, bir tanıdığının oraya belirlenen doğum tarihleri arasında doğumun başlamasıyla acil gitmesi üzerine, doğum hanelerin tadilata girdiğini ve anneyle hiç ilgilenmediklerini, gece yarısı başka hastaneye gitmeleri gerektiğini, babanında sinirlenip eşini sancılar içinde Çapa'ya götürüp orda doğum yaptığını söyledi.

İçinizde bu hastanede doğum yapan var mıdır. Böyle birşey olabilir mi? Tadilata giren doğumhanelerin yerine alternatif bir oda açılması ya da doğumu yaklaşan anneleri bilgilendirmeleri gerekmez mi? bu insan bebeğini kaybetseydi kim vericekti hesabını. Ben korktum açıkcası bilgisi olan var mıdır? Bu tarz bir vizyonu olan hastaneyle ilişkim olmasını istemem. Nolur varsa bilginiz yazın. teşekkürler..

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


kurablyemm

Medilife Beylikdüzündeyiz kızımı goturuyorum çok memnunum ama doğum oolayını bbilemiyorum


nevinc

Mrb medilife hastanesinde iki cocugumuda normal dogumla dünyaya getirdim dr selda örnek hanimoglu cok iyi bir dr ve fiyatlari cok makul bir hastane tavsiye ederim çocuk dr olarakta ayni hastanede dr miktat Öztürk tavsiye ederim sevgiler ;)


ferhunde79

Merhaba, 

Ben, 2012 nisan ayında Medicana da normal doğum yaptım. Bir sıkıntı yaşamadım açıkçası, doktorum da Mehtap DERELİOĞLU idi. Ama sizin dediğiniz olay farklı bir dönemde olduğu için bence doğumu da orada düşünüyorsanız hastanede yetkili birisi ile görüşüp doğru bilgi almanız daha mantıklı geldi bana. Ama hamilelik, doğum vb. konuda danışmak isterseniz ben öneririm :) Gayet güleryüzlü ve rahatlatan dr, hemşire vb. personelleri var. 
Umarım dilediğiniz gibi bir doğum olur, sağlıkla :) 


nil439

Ferhunde çok teşekkür ederim.


nil439

Bu soruyu ben sormustum dogum yaptim simdi cevaplayayim dr Işık üstüner. Hastanem medicana international beylikduzu. Hem dogumdan hem doktorumdan cok memnun kaldim. Hic bir sıkıntı ve şikayetim olmadı. Bu hastanede baska biri dogum yapacaksa ışık beyi tercih etmeliCevaplamak için Üye ol