Acele ekonomik nerede tatil yapabiliriz?

satrun soruyor: 10

Bu sene tatile gidemeyeceğiz derken mucizevi bir şekilde önümüzdeki hafta tatile gitme olanağımız doğdu.Ancak çok geç kalmış olarak oteller tatil köyleri çok çok pahalı.Önümüzdeki hafta 10 aylık bebeğimizle rahat edebileceğimiz ve ekonomik olabilecek bir önerisi olan arkadaşlardan bilgi rica ediyorum.

Bu soruyu cevapla


19 Cevap


satrun

Ege ya da Marmara olabilir.Akdeniz çok sıcak olacağı için bir de daha uzak olduğu için tercih etmiyoruz.


ozalp07

avşa olabilir. deniz otobüsüyle istanbuldan ulaşım da kolay.


Yasemina

Her turlu ekonomık tatıl ıcın www.booking.com'a bakın. turkiye ıcı rezervasyon mumkun, fıyatlar genelde oldukca uygundur. Daha yenı bır arkadasıma rezervasyon yaptım Gumbette, oda fıyatı 120 TL idi, aradılar ve cok memnun kaldıklarını soyledıler.


satrun

yasemina nereyi rezerv ettiniz acaba öğrenebilir miyim?
teşekkürler


Yasemina

arkadas donunce sorar, pazartesı haber verebılırım ancak. otelın adını unuttum.ADA

denizatı tatil köyü - gümüldür


AOA

istanbuldaysanız erikli derim. hem fiyatlar ucuz hem de denizi pırıl pırıl..


satrun

ada, denizatını beğendim.sanırım boş yer de var gibi.Siz gittiniz sanırım.Eksik olan neler var?Yakınlarında market var mı?ADA

2 senedir gidiyoruz biz. Yakınında Tansaş var ( araba ile 3-4 dk. sürüyor ) , Ada nın meyvası, sütü, yoğurdu, vs. oradan alıp odaya koyuyoruz baştan genelde. Rahat oluyor.
Herşey dahil sistem değil, 3 ana öğün veriliyor. çocuk alakasız bir saatte acıkırsa veya öğün atlarsa sıkıntı olabilir diye küçük bir elektirik ocağı, cezve, mama tabağı ve tarhana çorbası da ( ne olur ne olmaz ) götürmüştüm ben yanımda. : )


Ozdenvezuzulari

Biz de iki sene önce denizatında kaldık.Çocuk için güzel bir yer.Zaten kalan ailelerinde tamamı çocukluydu neredeyse.Tek eksiği odada mini buzdolabı yoktu.Cevaplamak için Üye ol