nAnomatik çamaşır yıkama topu kullanan var mı?

nazveannesi soruyor: 7

Arkadaşlar nanomatik gibi çamaşır yıkama topu kullanan var mı, kullanan varsa ne derece mennun kaldnız. Alıp almamak arasında gidip geliyorum. Bir tanıdığımız almıştı o çok az deterjan ilave ediyorum demişti özellikle havlular yumuşacık oluyormuş. Kullananlar tecrübelerini paylaşabilir mi?

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


perfecto

evet kullandım ,kokusu hiç yok temizlediği de meçhul.


ozgu_naz

kullandım bir süre evet.beyazlarınızı bembeyaz yapmak gibi bir becerisi yok leke de çıkarmıyor ama temizliyor.ondan sonra saf sabuna döndüm.hala da sabunla yıkıyorum


nazveannesi

aldığınız ürünlerin markası nanomatik mi farklı bir marka mı? Piyasada o kadar çok fiyat aralığında ürün var ki.


ozgu_naz

hatırlamıyorum desem


cumbayildiz

nanomatik deterjanı annemler almıştı.Erkek kardeşimin 1 gün giyip çıkardığı kıyafetlerde işe yaradı ama babamın 2-3 gün gidip kirlettiği kıyafetlerde işe yaramadı. Annem bıraktı kullanmayı.Eğer çok kirli değilse mesela misafirin gelip 1 gece yattığı nevresimlerde falan işe yarıyor ama diğerlerinde yaramıyor maalesef.


Kayla

bir sac kozmetigi var saclari suyla yikamaya gerek kalmadan temizliyor, suruyorsunuz temizliyor.inandin mi derseniz tabii ki hayir...bu toplar bana gore yagli bulasigi soguk suyla yikamaya benziyor...kendi fikrim tamamen. birileri piyasaya sokmus pazarlamasini iyi yapmis ve yine birileri bu isten paralari kazaniyor. tipki zayiiflatiyor diyee reklami yapilip satilan bazi urunler gibi. pazarlama stratejisi iyi yapilan urun saticiyi her zaman zengin eder.sizin ikinci kez almaniza gerek yoktur,denemeyen zaten merak edip alacaktir.bu kisi ssayisinin yuzbinler milyonlar oldugunu dusunun ve bu urunlerin kar marjini da dusunurseniz memnun kalip kalmadiginizdan satici firmanin zerre umrunda olmayacaktir.


Sevgili_Anne

Merhaba...

Benim fikrim şu ki: Bence nan teknoloji ile üretilen hiçbirşeyi kullanmayın. Özellikle çocuklarınız için kullanmayın. Çünkü sonuçlarını görüp bilemeyeceğimiz kadar yeni bir teknoloji. Pek çok doktor ve araştırmacı nanoteknoloji ile üretilen ürünlerin kanser riskini arttırdığını iddia ediyor. Belki doğru, belki değil... ama önemli olan şu ki bunun doğruluğunu tespit edebileceğimiz kadar zaman geçemedi.
Ben şahsen uzak duruyorum ve çocuğumdan uzak tutuyorum. Her türlü yeni teknolojiye şüpheyle yaklaşıyorum.
Böyle de tavsiye ediyorum :)
SevgilerCevaplamak için Üye ol