Oto koltuğumuz çok terletiyor!

batuhaninannesi soruyor: 10

Britax römer king plus oto koltuğumuz var.Havlu kılıf kullanmamıza rağmen oğlum her yolculuk sonrası su gibi ıslanmış olarak kalkıyor koltuktan.Resmen ıslak oluyor çocuğun kıyafetleri.

Aynı sorunu yaşayan ve çözüm yolu bulan var mı?

Bu soruyu cevapla


63 Cevap


secilkaynak

bende uzun yolculuklarda özellikle arkasına mendil koyuyorum terleyince çıkartıyorum...


ezgik

witchofistanbul doğru söylemiş yün-doğal ve gerçek olan tabiki- aslında en doğal akıllı teksil ürünüdür demişti bir tekstil müh prof'u bir konuşmamızda, yani kışın sıcak, yazın serin tutar, tani ince yünden dokunmuş bir hırka ile yazın serinlemek pek mümkün:) ee sizin örnekte de bu durum tescillenmiş:)


kucukprensuras

ençok kafa patlattığım konulardan biriydi bu. bende çözüm bulamamıştım ne yaptıysam... witchofistanbul çok ama çok teşekkürler en kısa zamanda edineceğim...umarım terlemeyiz çok sğol tekrardan...


MineAda

witchofistanbul eğer bu işe yararsa ben dahil bu konudan muzdarip annelerin çok duasını alacaksın :D hemen edinmek lazım bundan


Aysegul_Yagmur_Irmak

Ben de şöyle bir şey buldum:

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=180515770499&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

Oldukça iddialı bir ürün ama bilemiyorum gerçekten çok güzel midir...Burcu

 Elvan çok teşekkür ederim cevabın için..nihayet koltuğumuza kavuştuk :)) çok korktum oturmak istemez problem çıkarır da bizi uğraştırır diye ama şükür çabuk adapte oldu purki'm :)) ben de terleme olayını sırtına mendil koymakta buldum..


kucukprensuras

tatlım birşey daha sorabilirmiyim ben kafaya koydum almak istiyorum bizde annemlerdede vardı bu pöstekiden hala varmı bilmiyorum . koku yapmıyormu ??? hatırladığım hep kötü kokmasıydı ???
gerçi sizinki işlenmişidir koku yoktur sanırım??? cevaplarsan sevinirim


witchofistanbul

Kucukprensuras ilk gun paketi acıp kullandıgımızda (biraz da kusur bulmaya calısmaktan olsa gerek)bize koyun kokuyor gibi gelmişti. 1 seneden fazladır kullanıyoruz sonrasında bunu aklımıza getirip hic dusunmedik bile. Sanırım bir daha hic kokmadı. Zaten koksa bile deger diye dusunuyorum.. Bizim mothercare den aldıgımız islenmiş ve arkası koton bir kumaşla örülmüş durumda.

Pod umarım siz de memnun kalırsınız. Ben daha uzun sure kullanırım gibi geliyor. -Kucuk hanımefendi yakında ben bunu istemem kıyafetime uymaz diye tutturursa boyatmak falan gerekebilir bir caresine bakıcaz o zaman:)fatos

Bu ürün Türkiyedeki mothercare lerde yokmuş. POD, sen aldığın markayı eğer otokoltuğunda kullandıysan memnun kaldın mı? Tavsiye eder misin?


secilkaynak

ARKADAŞLAR BEN % 100  YÜN DEN YAPILMIŞ ATLETLER ALDIM..VE ONLARI BİRLEŞTİRİP KOLTUĞA KILIF HALİNE GETİRDİM..OĞLUM ACAYİP TERLEDİĞİ İÇİN BENDE SÜREKLİ BİR ÇÖZÜM BULMAYA ÇALIŞIYORDUM. FAKAT BURDA Kİ KOYUN POSTU YAZILARINI OKUYUNCA NEDEN OLMASIN DÜŞÜNCESİYLE BİR DENEYİM DEDİM. VE İLK HAFTA SONU FOÇAYA GİDERKEN KULLANDIM. NORMALDE YOLDA EN AZ 1 KERE ARKASINA YA MENDİL KOYUP YA DA TİŞÖRT DEĞİŞTİRİRKEN TİŞÖRTÜ KUPKURU VAZİYETTE YOLCULUĞUMUZU TAMAMLADIK...KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM. POST BULAMAZSANIZ YÜN ATLET AMA HASYÜN OLMASI ŞART.....Cevaplamak için Üye ol