Oto koltuğumuz çok terletiyor!

batuhaninannesi soruyor: 10

Britax römer king plus oto koltuğumuz var.Havlu kılıf kullanmamıza rağmen oğlum her yolculuk sonrası su gibi ıslanmış olarak kalkıyor koltuktan.Resmen ıslak oluyor çocuğun kıyafetleri.

Aynı sorunu yaşayan ve çözüm yolu bulan var mı?

Bu soruyu cevapla


63 Cevap


secilkaynak

atletleri ben izmir de oturuyorum kemeraltında sadece yün den yapılmış ürünler satan dükkanlar var ordan almıştım . istanbulda oturanlar için beyoğlunda istiklal caddesin de sanırım inci profitrolün sırasıydı ama karıştırıyor olabilirim, orda da böyle bir dükkan görmüştüm..


witchofistanbul

Ben postları Mothercare Saskınbakkal ve Kanyon dan aldım. Turkiye de var ancak kodları aynı degil sanırım..


fatos

Ben Ankarada sordum. Böyle bir ürünün varlığından bile habrleri yok


aylis

POD, KARGO SİZE KAÇ GÜNDE ULAŞTI ? BİR HAFTA SONRA TATİLE GİDECEĞİZ DE ACABA ŞİMDİ SİPARİŞ VERSEM GİDENE KADAR ULAŞIR MI?


fatos

POD hem arabada hem koltukta kullandığını söylemişsin. Takıp çıkarması pratikmi?aylis

TEŞEKKÜRLER POD SİPARİŞİ VERECEĞİM.


DilekCengiz

Belki benim de bir yardımım dokunur diye düşündüm..ben yeğenime bambu kumaşından peştemal aldım onu koyuyoruz oto koltuğuna. Kendim de kadın doğum uzmanı ve gebelik yogası eğitmeni olduğum için kıyafetlerimi bambu seçiyorum. SevgiliBatu gayet rahat kalkıyor uzun süreli koltukta oturmalardan sonra bile.
Kimbilir belki sizin de işinize yarar.
Dilek


fatos

Ben kuzu postunu aldım ama otokoltuğuna yerleştiremedim. Koltuğumuz römer king plus. yerleştirebilen varmı acaba?osman

Mothercare çalışanları ürünü pek tanımıyor. Ama ürün kodunu "X1351" verince buluyorlar. Ankara'da yoktu. İstanbul'da Kalyon ve İstince mağazalarında varmış. Hemen siparişimi alıp İstanbul'dan talep ettiler. İndirime girmiş 90 TL'ye satılıyor.
10 dakikalık yolculukta bile sırtı ter içinde kalan oğlum umarım bu ürünle rahata erer. Umutluyum.:) Mağazaya geldiğinde koltuğumuza (besafe) uygun olup olmadığını denedikten sonra satın alacağım.


fatos

Ben zar zor yerleştirdim ama bu seferde kemerler kısa geldi. O yüzden tekrar sökmek durumunda kaldım. Kemerleri iliklerden geçirmeden koydum. Ama kaldırdığımda post ıslaktı yani pek faydası olmadı gibi. Bilemiyorum tam yerleştirebilseydim işe yarar mıydı? Decathlıon da çok ince ve suyu 3 kat emen bir havlu buldum. küçüklerinden aldım. bakalım sırtına onu koymayı deneyeceğim. inşallah o işe yararCevaplamak için Üye ol