Altin Çag Anaokullari ile ilgili

yel1610 soruyor: 4

merhabalar, kizimizi dragos altin cag anaokuluna yazdirmak niyetindeyiz.Ilk gorusmemiz ve aldigimiz bilgiler olumluydu.Yine de bire bir yasamadan ve tecrube etmeden bu islerin asli astari cok belli olmuyor diye dusunuyorum.Yavrularini bu okula gonderen ya da gondermis anneler bana olumlu olumsuz fikirlerini iletebilir mi acaba ? Tesekkur ederim.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


bellroad

merhaba, kres arastırırken bir kac yerde karsılastım cok olumlu yorumlar almıs. acıbadem subesi ile gorustum icime sindi, ama dragos daha konforlu gorunuyordu.


sbldr

merhabalar, benim 2011 doğumlu kızım 2,5  yaşından beri Altın Çağ Dragos'a devam ediyor. çok çok çok araştırdık vermeden evvel.. bugüne kadar bizi hiç hayal kırıklığına uğratmadılar. ilgililer ve gerçekten çocuğumu iyi tanıyorlar. bende forumlarda çok araştırmıştım.. negatif bir duruma rastlamadım.. Okul müdürü ve öğretmenler hep gülümsüyor ve işlerini severek yaptıklarını hissediyorum bunca zamandır.


beautyjinn

Pazartesi Ocak 2012 doğumlu oglum icin Altıncag ve yapa ile görüşmeyi dusunuyorum fiyatları,yemekleri,temizliği hakkında hiçbir bilgim yok sizden onbilgi alabilirsem cok iyi olur


evhamlianne

Gecen yıl kızım Dragos Altıncağ'da idi. Biz sınıf olarak öğretmenimizden memnun değildik. Sahibi Aysegul hanım ağırlıklı olarak Acıbadem sb.de. Dragos'ta eşi Alper bey var. Yemek düzeninden çok memnun değildim açıkçası. Kahvaltı düzeni ve ikindide hergün hamur işi çıkması hoşuma gitmiyordu. Servisle çok dolaşıyordu kızım. Okulun fiziki şartları bizi etkilemişti. Bu yıl ordan aldık. Hatta 2 veli daha aldı. Onlar istek'e ben de akd kids'e geçtim. Okulda bolca psikolog vardır. Yıl sonu gösterisini 2 subeyi birleştirerek yapmışlardı. Acıbadem şb.nin mevcudu daha kalabalık old. İçin Dragos arada kaynamıştı. Çocuklar 2 ay önceden çalıştırılmaya başlanmıştı. Gösteri günü akaşama kadar aç karnına yorgunluktan mahvolmuşlardı. Oyun günü rahatça izleyin dvd.leri vereceğiz dediler ve dvd.ler bozuk geldi. Velhasıl ben çok memnun kalmayarak ayrıldım. İyi arastırıp sorgulayın derim.Cevaplamak için Üye ol