Suadiye bostancı kreş tavsiye???

sefemu soruyor: 10

Bostancı ve Suadiyede tavsiye edebileceğiniz kreşler var mı?
kışı atlattıktan sonra 3 yaşına doğru yarım gün başlatmak istiyorum..
küçük şeyler ve izci anaokulu hakkında yorumlarınızı da paylaşırsanız sevinirim..Bu soruyu cevapla


16 Cevap


MelekAnne

Okyanus anaokuluna da bakabilirsin.


sefemu

teşekkürler Okyanus bize yürüyerek biraz uzak kalıyor..

inşallah kardeşi olduğunda birlikte gidip geleceğimiz için.. :)


SinemYakut

2 Yaşındaki kızım içim uzun anaokulu aramalarımdan sonra Akd Kids-Suadiye Anaokulunda karar kıldık,Hem çok iyi bir dil eğitimi var hem de yöneticiler ve çalışanlar çok ilgili.


sefemu

Kırmızı Balık hakkında fikri olan var mı???

HokusPokus oyun atölyesinin oyun gruplarına giden var mı??


dilrubaa

Kirmizi balik apartmandan bir komsumun cocugu gidiyordu ve memnundu.

Hokus pokusa bir kere bakmaya gitmistim. Bir kere fiziksel sartlar cok kotu ve yetersiz bence. Bi de kizlarin tavri beni cok itmisti (kizim iceri girmek istemedi, ben konusup ikna etmeye calisirken siz girin aglasa da mutlaka arkanizdan gelecektir dedi birisi. Ben de neden zorunda birakayim ki, biz konusarak anlasabiliyoruz demistim). Genel tavir hepimizin cocuk sahibi olmadan onceki o cok bilmis hali:) ben acikcasi okul kurucusunun ve ogretmenlerinin cocuk sahibi olmasini tercih ediyorumzopatya

Anabilimi tavsiye ederim


sefemu

herkese teşekkürler..

hokuspokus 3 katlı yeni binaya taşınmış.. suadiyede.. ama öğretmenleri ile tanışmadım.. ağlatarak girme bana da ters.. bi bakacağız artık..

acelemiz yok şubat 2016 ya erteledik okul düşüncemizi..

izciyi eledim görüşme sonrası..


izci_Anaokulu

Valla ben hepsini gezdim izciye verdim. zor bir çocuğum vardı kibarca biz bakamıyoruz başka okul bakın dediler. ikişer üçer ay arayla büyük oğlum da otizm olması küçük oğlumu da davranışsal olarak etkilediğinden kimse uğraşmadı. izci ile görüşmemde bu durumu saklamıştım ama ilk aile görüşmemizde psikoloğun ve öğretmeninin  abisi üzerine odaklanmaları üzerine itiraf etmiştim. keşke  baştan söyleseydiniz daha çabuk yol alabilirdik dediler ve üzerinden 1 yıl geçti bende şimdi keşke ben daha önce izciye verseymişim diyorum ama bilemiyorsunuz ki. kısacası onların bu katkısının ödenebilecek bir karşılığı yok benim için el değiştirmiş demiş birisi doğru gencecik pırıl pırıl evli bir aile işletiyor. hiçbir okulda görmediğim ilgi öğretmen kalitesi okul dergisi eğitim hergün psikolog ingilizce hepsi var herşeyi burda gördüm özellikle seyhun bey ile görüşebilirisiniz burcu hanımda müdürleri oda bakıyor ama okulun sahibi seyhun bey bir vizyonunu görmenizi isterim. bizlere çok şey kattı sizlerde bu fırsatı kaçırmayın derim. izci_Anaokulu

Değerli annelerimiz, babalarımız;

 sağ olsun bir velimizin uyarması sayesinde  bu internet sayfasında kurumumuz İzci Anaokulu hakkında gerçeklerin çarpıtılarak, aslı olmayan bir senaryo paylaşıp kurumumuzu yıpratma ve yaralama kampanyası yapıldığını öğrenmiş bulunuyorum. Konu ile ilgili bir iki önemli noktaya açıklama getirmek isterim.

İzci Anaokulu mart 2013 itibari ile tüm kadrosu ile tarafımızdan satın alınmıştır. Bu tarihten itibaren okulun eski binası da terk edilmiş yeni 4 yıllık betonarme üzerine, çelik ile kuvvetlendirilmiş ahşap kaplama bir binaya taşınmıştır. Okulumuzda her türlü emniyet önlemi mevcuttur.

Okulumuzda hali hazırda 12 sabit 5 part-time eğitmen görev almaktadır. Tamamı konularında uzman ve yardımcı öğretmenlerimiz dahil üniversite eğitimli öğretmenler ile çalışmaktayız. Branş öğretmenlerimizin hepsi de alanlarında kariyer sahibi önemli eğitmenlerdir.

Okulumuzda Montessori eğitim metodu uygulanmakta olup Oxford üniversitesi dil okulu ile 5 gün İngilizce eğitimimiz mevcuttur. Montessori eğitimimizin gereği okulumuzda hiçbir zaman ödül ve ceza yöntemi uygulanmamakta şeker, kurabiye vb. şeyler motivasyon unsuru olarak tüm geçmişinde kullanılmamış ve kullanılmayacaktır.

Okulumuzda ki yemek ve sağlık konularında Anadolu Hastaneleri doktorları tarafından profesyonel danışmanlık hizmeti almaktayız. Okulumuz hakkında detaylı bilgiye aşağıda ki tanıtım kitapçığından ulaşabilirsiniz.

http://www.youblisher.com/p/1233606-Izci-Anaokulu-Tanitim-Kitapcigi/

http://www.youblisher.com/p/1229334-/

 

Lütfen bu mecrada ki karalama mesajlarına itibar etmeyiniz.

 

Çocuklarımıza paha biçilemez. Onlara en iyi hizmeti alarak,  yüreğinize sinen bir okula vermeniz ve mutlu olmanız dileklerimle. İyi günler.

 

İzci Anaokulu Kurucusu

Seyhun Kurtoğlu


berlindenbirseda

izci_anaokulu, su iki yorumunuz alt alta cok ilginc olmus gercekten :)Cevaplamak için Üye ol