lıerac krem çatlaklarımdan kurtulmak istiyorum

semaysenur soruyor: 10

lıerac krem kullanıp çatlağı olan varmı bn kullandım doktorumun tavsiyesiyle ama yinede karnım çatladı ya:(herkes çok memnun o kremden ama bnde neden böle bi etki yaptı anlamıyorum bnde artık zeytin yaği sürüyorum acaba alsammı kremi yine?? bide eczacı eşime doğumdan sonrada kullansın etkisi olur demiş ama bana pek inandırıcı gelmedi .. bnm gibi lıerac kullanıp çatlağı olan varmı çok merak ediyorum... sizce kremi kullanıyımmı yoksa zeytinyağımı??

Bu soruyu cevapla


23 Cevap


gokalpileseyrialem

:)) masajı 1 saat yapmıyordum. Vucudumun yağı emmesi için ona 1 saat zaman tanıyordum. Annemi görsen emin ol sende o hale gelmemek için kendine bu kadar zaman ayırırdın. Farkındaysan genelde yorumlar genetik yatkınlıktan sitem eder tarzda. Ben bu kaideyi azmimle yıktım diye düşünüyorum.Hem evdeymişsin akşam yapma gündüz sür geç tv ni izle bilgisayara bak. Kendin için değer diye düşünüyorum ben. Pek tabi tercih her zaman kişinin kendisinin :)) Sevgiler, hayırlı doğumlar.Sağlıkla kavuşun birbirinize :))


CokBilmis

Ben de zeytinyağını sürdükten sonra 1 saat kadar bekletiyordum.


usaruhan

Ben üçüncü aydan itibaren body buttter tabir edilen sıradan yoğun kıvamlı bir krem kullandım. Altıncı aydan itibaren de  saf argan yağı kullanmaya başladım.  Çok düzenli kullandığımı söyleyemem, en iyi ihtimalle günde bir kez kimi zaman da iki üç günde bir, hafif nemli teninize ellerinizle ısıtarak sürüyorsunuz. Sekizinci ayımı tamamladım, henüz hiç çatlağım yok, olmamasını da diliyorum. Ki genetik olarak da yatkın olduğumu düşünüyorum çünkü annemin karnında çok ciddi çatlak izleri var. Argan Yağını tavsiye ederim, doktorum da onaylıyor kullanımını. 


ema

Duştan sonra sürülen kremlerin nemlendirme özelliği daha etkin oluyor.Badem yağı sürülen bölgede tüylenme yapıyor diye biliyorum kıl köklerinide beslediği için.


ftm0258

ben munıx-c diye bir losyon kullandım karnımda tek çatlak yok ama bacaklarımın ön kısmı kullanmadığım 1-2 günde acayip çatladı sonrasında kullandım ama iş işten geçti  bir deneyin derim işin genetik kısmı ise annemin çok çatlağı var ama evlat sahibi olmak kolay değil bazı şeyler olacak kabullenmeli yeterki onlara bişey olmasınsemaysenur

doğumdan sonra asıl çatlar diolar(çatladı zaten çatlacağı kadarda) doğumdan sonrada kulanmalımı sizler doğum sonrası kullandınızmı???


polen

aktardan acıbadem yağı alıp hergün kullandım,hamilelik kaynaklı çatlağım olmadı .deneyebilirsiniz


ema

kullanmadım o kadar zamanım olmadı semaysenur

bu yağlar tüy falan yaptımı polen


kedidirkedi

Annemin bir tane çatlağı yok. Benim karnım ve bacaklarım çatladı krem de kullanmama ragmen. Bizde genetik tersine işledi :(Cevaplamak için Üye ol