lıerac krem çatlaklarımdan kurtulmak istiyorum

semaysenur soruyor: 3

lıerac krem kullanıp çatlağı olan varmı bn kullandım doktorumun tavsiyesiyle ama yinede karnım çatladı ya:(herkes çok memnun o kremden ama bnde neden böle bi etki yaptı anlamıyorum bnde artık zeytin yaği sürüyorum acaba alsammı kremi yine?? bide eczacı eşime doğumdan sonrada kullansın etkisi olur demiş ama bana pek inandırıcı gelmedi .. bnm gibi lıerac kullanıp çatlağı olan varmı çok merak ediyorum... sizce kremi kullanıyımmı yoksa zeytinyağımı??

Bu soruyu cevapla


23 Cevap


neretva

Hiçbir kreme inanmayın derim. Ya da her kreme inanın. Aynı şey hepsi. Gerginliği biraz azaltıyor. 2 liralıkla 40 liralık arasında fark yok. Çatlak iki şeye bağlı: kilo alımı ve genetik. Çatladıktan sonra da geri dönüşü yok ne yazık ki. Boşuna paramızı harcamayalım. 


polen

hayır tüy yapmadı bende.akşamları yatmadan ılık duş alıp,ardından acıbadem yağını sürüp yattım hep.tabi druna danışabilirsin yine de.


hainkedi15

Lierac ürünün içinde paraben bulunduğu için almama rağmen asla karnıma sürmedim,Palmer's ın tummy butter'ını ve Bella B'nin tummy honey butter'ını dönüşümlü olarak kullanıyorum.Şu ana kadar çatlağım olmadı ama özellikle Palmer'stan çok memnunum,hem fiyatı uygun hemde 12 saate kadar karnımı nemli tutuyor.
Cevaplamak için Üye ol