2 aylık bebeğim için hangi çıngırak??

sevcanvet soruyor: 6

bebeğim iki aylık oldu ama henüz internette yazdığı gibi birşeyleri tutmaya çalışmıyor ama elleri genelde açık acaba benmi teşvik etmeliyim bişeyleri tutması için yoksa henüz erkenmi, birde evden çıkamıyorum ve internetten sipariş vermem gerekiyor o kadar çok çıngırak çeşidi varmışki, siz hangisini önerirsiniz, ilk bebeğim ama yiğenimden biliyorum zavallım çıngırağı yanlışlıkla kafasına çarpıp sonra ağlıyordu acaba özel yumuşak çıngıraklar varmı? cevaplar için şimdiden teşekkürler..

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


polen

hem çıngırak,hem dişlik özellikli şeyler daha iyi olur,zaten daha erken.ficher price dişlik var kızımın en çok onu seviyor.sapında halkalar bulunan balık gibi birşey.


ra_she_de

hangi şehirdesiniz bilmiyorum ama ikea da yumuşak peluş çıngıraklar var


gulbahar

Merhabalar. Bende aynı sizin gibi düşünüyordum bundan 1-2 ay önce neden tutamıyor falan diye fakat şimdi oğlum oyuncakların tadını öyle güzel çıkartıyor ki playskoolun çıngıraklı patikleri var mesela hem elinde oynuyor yumuşacık çarpsada zarar vermiyor kendisine hemde ayağına giydirdiğim zamanlarda da çok eğleniyor tavsiye ederim. ın en iyi arkadaşım diye vantuzlu bir oyuncağı var o 3 aylık olduğunda fakat çok eğleniyor.

Birde fisher price


ozdenin_oykusu

ben size pek çok oyuncağı hata çıngırağı,müziği bile bir arda bulabilceğiniz birşey tavsiye edeceğim:oyun halısı.biz tiny love tekmele oyna kullanmıştık ve ilk ayllardaki ilgi ve ihtiyacını akrşılamıştı bana göre.sadece puset pyuncakalrı almıştım extradan.bence oyun halısı çok daha eğlenceli ve kullanışlı.
sevgiler


FeyzaZ

merhaba benim oğlum da 3 aylık oldu ama hala bi oyuncak tutturabilmişliğim yok. anca parmaklarımızı tutuyor. çıngırak seslerine tepki veriyor. ben de daha zamanı değil herhalde diye düşünüyorum. her gün bıkmadan teklif ediyorum. her bebek aynı zamanda aynı şeyleri yapmıyor. denemeye devam :)))


sevcanvet

haber vereyim dedim henüz uzanamasada tutamasada, ellerini sallamaya ve oyuncağa deyince heyecanlanmaya başladı benim oğlum :))Cevaplamak için Üye ol