Çocuk kuaförü bilen var mıı? :)

zeynoarda soruyor: 6Bizim tospanın saçları bağlanacak hale geldi :) Gözüne girmesin diye şimdiye kadar ben önlerini alıyordum uykusunda filan artık ona da izin vermiyor. Bu hali çok hoşuma gitse de kendi rahatsız olmaya başladı ufaktan. Acaba koca adam tıraşı yapmayacak, düzeltin çok kısaltmayın, gözlerini ve ensesini rahatlatın yeter dediğimde beni anlayabilecek bir çocuk kuaförü var mıdır? Giden bilen var mıdır? :) 

Bu soruyu cevapla


16 Cevap


bebekkuaforu

Emin olun çok yakında kendisi koşarak gelecek saç kestirmeye:)


evren

heyooo yaşasın Hakan Bey, ama eşim bu habere hiç sevinmeyecek. Çünkü ısrarla kendi kuaförüne götürmek isteyecek.


cocukkuaforu

Merhaba sevgili anneler www.cocukkuaforu.com sahibiyim cocuklarınızın saçlarını  25 yıllık tecrübeyle en güncel model ve şekillerde sizlerin isteği doğrultusunda  onlar oyuncaklarla oynarken onları üzmeden saçlarını şekillendiriyoruz.
bebekkuaforu

Merhaba daha önce bura ya e-bebek kuaför sorumlusu olarak.Şimdi ise kendi bebek ve çocuk kuaför salonumu açtığımı belirtmek için yazıyorum www.bebekkuaforu.com kendi alanım da uzmanlığımı sizler le paylaşmak isterim


DoRuK_DiLeK

MERHABA FİYAT BİLGİSİDE VEREBİLİRMİSİNİZ ACABA.


bebekberberi

NET ÇOCUK KUAFÖRÜ                                               


KIZ ÇOCUK SAÇ KESİMİ

Her yıl kız  çocukların model gelişimlerini takip eder  hangi saç modellerinde desteklendiğini araştırır ve buna göre Saç tasarımı belirlenir.

 

ERKEK ÇOCUK SAÇ KESİMİ

Ebeveynlerimize katalog gösterilerek,birlikte istenilen saç kesimi konuşma olanağı sağlanır. Böylece çocuk, kuaför, ebeveyn üçgeninde karar verilen saç modeli uygulanarak beğenilen hale getirilir.


FÖN,ŞEKİL,TOPUZ,GEÇİCİ BOYA

Dilerseniz evlere servis hizmeti alabilirsiniz, Ekipmanlarımız ile ev ortamında kız ve erkek çocuklarınızın bebeklerinizin saç kesimini yapılır.

 

 

BEBEK İLK SAÇ KESİMİ

Her yaş grubu için çocukların bebeklerin hassasiyetini içeren ‘’Dikkatli İtinalı Yumuşak Çalışma Davranışı ile’ çocuklarınızın bebeklerinizin önemi paylaşılmaktadır.

 


0,9 YAŞ PÖRTFÖY

Saç kesimi ile ilgili soru veya sorunlarınızda yetkili belgemiz ile danışmanlık hizmeti verilmektedir.Hoşcakalın

 www.bebekberberi.com  

Cevaplamak için Üye ol