Kreş tavsiyesi (çukurambar-gop)

pelinkuzey soruyor: 5

Merhabalar,

İşe başlayacağımdan ötürü oğluma acil kreş arayışına girdim. Taşınacağımız semt olan Çukurambar'da olsa eve yakınlık açısından çok iyi olur ama iş güzergahım olan GOP civarı da olsa sorun olmaz. Önemli olan gerçekten çok içime sinecek bir kreş olması açıkçası. Kreş açısından, gerçekten sevgi dolu, sıcak ve ferah bir ortam olması, hastalık konusunda titiz davranmaları öncelikli, eğitimin ingilizce olması ve montessori olması ise sonraki tercihlerim. Sizin tavsiye edebileceğiniz yerleri merakla bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


ylzkgn

Cukurambarda akman yuvayi tavsiye ederim memnun kalirsiniz


pelinkuzey

Teşekkür ederim. Araştıracağım✌️


Pinar006

Çocuğunuz için kafanıza uygun bir kreş bulamadıysanız iş güzergahınız üzerinde Balçiçeği kreş var isterseniz bir bakın derim. kızım bebekliğinden buyana oaraya gidiyor. özellikle yöneticileri muhteşem insanlar zaten kurucu, okul müdürü ve çalışanlarının tamamı çocuk gelişimi lisans ve önlisans mezunu ve ilgi alakaları muhteşem tavsiye ederim.


fisstik

Merhaba, GOP tarafında Binbir Çiçek'e bakabilirsiniz. Ben de çok kreş gezdim. İş yerim GOP'ta idi.. 3-6 yaş arasında hersınıfta 3 öğretmen,18 öğrenci vardı.. Öğretmenleri lisans mezunu. Birisi sürekli İngilizce konuşuyordu, tam emin değilim ama ingilizce konuşan yabancıydı galiba..   Kreşte anadili İngilizce olan çocuklar da vardı.. Montessori okulu.. Sınıfları genişti.. Yemeklerini kendi sınıflarında yiyorlardı. Yılsonu gösterileri yok.. Ödül ceza sistemleri yok.. O zaman benim içime sinmişti.. Hatta arayıp bizim eve servis olup olmadığını sorduk ama maalesef yoktu o yüzden gönderememiştik..

Çukurambar'da da Akman Yuva'yı gezmiştim. İkindi kahvaltısı saatine denk gelmiştim yemekhanede bütün çocuklar aynı anda yiyordu, curcuna vardı.. Kızım sesli gürültülü ortamlardan hiç hoşlanmıyor ve kendini rahat hissetmiyor bu yüzden benim için hayati olmasa da olumsuzdu.. Onun haricinde okul büyük, ferah sayılırdı diğer kreşlere göre.. Yılsonu gösterileri var ve gönderen tanıdığım çocuklarının gösteriler yüzünden çok strese girdiğinden bahsetmişti.. Fiyatı ortalamanın üzerindeydi.. 


ylzkgn

Akman yuva zaten el degistirmis o yuzden su an nasildir bilemiyorum bizim zamanimizda gayet iyiydi memnundukCevaplamak için Üye ol