Bir yaş için özel bir doğum günü hediyesi

CiciAnne soruyor: 4

Bir ay sonra 10 yıllık arkadaşımın -kardeşim de diyebilirim- bebeğinin doğum günü.

Çok zor bir hamilelik döneminden sonra kavuştu bebeğine. Ha düştü, ha düşüyor derken inatla tutundu yavrum hayata. Sonrasında da çok gazlı ve uyumayan bir bebekti ve anneyi epey bir yordu...

Hem arkadaşım için hem de bebeği için çok özel olacak bir hediye vermek istiyorum onlara. Aklıma bir takım fikirler geliyor ama, hiç birini beğenemedim.

Fikir verir misiniz? Bebeğinizin ilk doğum gününde ne olsa sizin için unutulmaz olurdu?

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


ozalp07

annesi ve bebek için t-shirt yaptırabilirsin baskılı. üzerinede  onlara uygun bişiler yazdırabilirsin. yada güzel bir kolye içine annesi ve bebeğin resmi koyulabilir. açılınca resim görünen kolyeler. bebeğin isminin yazıldığı bir kolyede anneye hoş bir hediye olurdu.


bensu

merhaba  oglumun dogum gününde çagırıcagım misafirlerme oglumdan  bi hediye olsun diye bişey yaptırmak istiyorum ama ne olabilir bişi bulamadım bana bi kaç fikir veriri veririmisinz???


bensu

merhaba  oglumun dogum gününde çagırıcagım misafirlerme oglumdan  bi hediye olsun diye bişey yaptırmak istiyorum ama ne olabilir bişi bulamadım bana bi kaç fikir veriri veririmisinz???


gokalpileseyrialem

merhabalar ben hem hediye vermek hemde gelen davetlilere hatıra vermek adına özel kurabiyeler yaptırabilirsiniz diyorum.http://www.sekerkurabiyeci.com/ bu sayfadana bakarsanız birbirinden özel ve anlamlı tasarımları olan bir arkadaşımdır.Hem çok güzel bir hediye hem çok güzel bir hatıra olur.Ayrıca yenilicek bitecek diye düşünmeyin lezzetli olduğu kadar saklanabilir de.Üzerindeki şeker hamurunu kurutup arkasına mıknatıs yapıştırınca harika magnetleriniz olmuş olur.Bence süper keyifli ve kalıcı bir hediye bir düşünün derim.Hamilelik annelik ve bebek bakımıyla ilgili tecrübelerimi yazdığım bir blogum var oğlumun diş buğdayı kurabiyelerini kendisine yaptırdım.http://gokalpileseyrialem.blogspot.com/2011/05/8-aylk-bebek-gelisimi-3.html burdan bakabilirsiniz. Ayrıca babalar gününde babamıza özel kurabiyeler yaptırıp ofisine yolladık.Çok mutlu oldu blogu geriden güncellediğim için o resimler yok ama takibe devam ederseniz sırası geldiğinde onlarıda ekliycem.Cevaplamak için Üye ol