Aşıları nerede yaptırıyorsunuz

berenimo soruyor: 6

Merhaba, Bebeğimin aşılarını doğduğundan beri aylık kontrollerini yaptırdığımız hastanede yaptırıyoruz. Sağlık ocakları nedense güven vermemişti bana, hem de kış günü çok hasta olur, çocuk hasta insanların içne girmesin çok diye düşünmüştük. Ama dün semtimizdeki aile hekimliğine gittim, annemin ilaçlarını yazdırmak için. Doktor çok güven verdi, baktım, çok gelen giden de yok, acaba bundan sonra orda mı yaptırsam, yeterince güvenlir olur mu, ehil kişiler var mıdır, karar veremiyorum.. Sizler nerede yaptırıyorsunuz aşılarını? Sağlık ocağı-aile hekimliği mi özel hastane mi?

Bu soruyu cevapla


16 Cevap


esra_26

sağlık ocakları bu işi çok sıkı tutuyorlar gayette ilğililer


ozlemzayim

sağlık ocağında


Seyhan_DefneNil_ZeynepLal

kızımda hep özel hastanede yaptırdım. Ama ikincide sağlık ocağını deneyebilirim. Çok iyi olduklarını duyuyorum hep, denemekte fayda var..


minikprensim

Biz de bütün aşılarını sağlık ocağında yaptırdık..Çok ilgili hemşire ablası aşı zamanı bir kaç gün geçirsek hemen arar beni..Özel aşılarıda eczaneden alıp yine sağlık ocağında yaptırıyorum..Özel diye dünya para vermeye gerek yok !


berenimo

çok teşekkürler arkadaşlar, bu ayki aşıda sağlık ocağına gidiyoruz o zaman :)


Pinaro

ben her ay götürdüğüm için aşılarını da doktorunda yaptırıyorum.sağlık ocağına bir kez götürdüm her bebeği aynı örtüye yatırıyorlar..hijyen sıfır..ayrıca bebek odaları da buz gibiydi bir daha gitmedim.
Cevaplamak için Üye ol