HANGİ MARKA GÖĞÜS POMPASI ALMALIYIM?KARAR VEREMEDİM:(

Tunam10 soruyor: 10

Elektrikli göğüs pompaları200-300-400 tl gibi. O yüzden alıp pişman olmak istemiyorum. Deneyimli annelerin tecrübesi benim için çok önemli. Aslında ben Philips Avent Elektrikli göğüs pompası almayı düşünüyordum.Ancak yorumlardan Medela Swing Göğüs Pompası ve Ameda Lactaline elk pompadan daha memnun kalındığını anlıyorum. Philips Avent Elektrikli göğüs pompası kullanan var mı acaba? Çantalı ve biberonlu olması avantaj gibi gelmişti bana. Diğer markaları alanlar sütü saklamak için ne tercih ediyorlar?

Bu soruyu cevapla


52 Cevap


Tunam10

didemnurcan bende avent almayı düşünüyorum. seninki elektrikli mi manuel mi?


didemnurcan

benım kı elektrıklı, manuel olanlarda cok uzun suruyormus... Bebekle cok zamann kalmıyor o yuzden elk, tercıh et


deren

Merhaba,
Ben de arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine Medela Swing almayı düşünüyorum. 19 Mayıs'ta başka ihtiyaçlar için Eminönüne gitmiştim ve gitmişken de Doğubank'taki dükkanlara Medela Swing sordum. Sağlık malzemesi satan tüm dükkanlarda Medela Mini Elektrikli pompa mutlaka vardı ve fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 120-130 TL civarıydı. Ben Swing'e konsantre olduğum için net hatırlamıyorum. Swing ise 2 mağazada vardı. Ama ikisinin de elinde şimdilik yoktu. Giriş katta 24 no'lu mağaza ne zaman geleceği belli olmaz dedi. 3. katta merdivenlerden çıkar çıkmaz sağdaki mağaza yanımda ithalatçı firmayı aradı ve 10 gün sonra gelecek dedi. Yani 29 Mayıs'tan sonra gelmiş olur sanırım. Fiyatı için 220 TL dediler. Belki pazarlıkla 200'e çekilebilir. Mağaza fiyatı 299 TL olduğu için bana oldukça uygun geldi.
Ben de birkaç yorumda yazıldığı gibi doğumu beklemeyi düşünüyorum almak için. İstanbul'da mı yaşıyorsunuz bilmiyorum ama umarım bu küçük araştırma size yardımcı olur.


Tunam10

teşekkür ederim deren. evet istanbulda ama anadolu yakasındayım.
ama eminönüne gitmek çok zor geliyor. son zamanlarda bir tembellik aldı başını gidiyor. iş dönüşü hemen eve gidip yatmak istiyorum. o yüzden bu alışveriş işlerinin çok sonlara bırakılmaması lazım sanırım.


eezgi

Ben de Avent kullananlardanım ve çok memnunum.Tavsiye ediyorum, öncesinde biberon başlıklarını almıştım. Gönderdikleri biberonlar da çok iyi oldu, onları kullanıyoruz. Herhangi bir acı da söz konusu olmuyor sütü sağarken.bozkan

ben dogumdan ber yani 2,5 aydir avent elektrikli kullaniyorum. tum gun elimde. 4 kez sagiyorum gunde. cok memnunum. hem emis gucunden, hemde performansindan. tavsiye ederim.


Tunam10

bozkan ben de avent elektrikliye karar verdim ve sipariş ettim.
Termal çantalı olanı istedim. İşe de götürüp getirmek için.
teşekkürler arkadaşlar:)


Tunam10

philips avent elektrikli gögüs pompasını aldım. çok memnunum.
bir kere çok sessiz, hiç acıtmıyor, gayet hızlı sağıyor.
2010 çantalı modelinde biberonlar % 0 BPA
tavsiye ederim.oyabes

Ben avent'in firma egitimine katilmistim (eczaci oldugum icin tanitim amacli). Aventin uzerindeki masajci yaprakciklar tipki bebegin emme hareketini taklit ederek sut kanallarinin acilmasini ve sut yapimini artiriyor. Bu ozellik sadece Avent urunlerine patentli diye biliyorum.


orangetree

ben dönbebe kullanıyorum, emiş gücü çok güzel ve çok süt çıkarıyor. memnun kaldım. tavsiye ederim. manuel ise lansinoh manuel pompam var o da güzel ama bileği biraz yoruyor.Cevaplamak için Üye ol