Batmayan mayo kullanan?

zopatya soruyor: 4

Merhaba arkadaslar, patmayan mayi kullanan var mi aranizda? Hani dubali olanlardan. Nasil acaba? Herhangi bir olumsuzlugu var mi?

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


nesejoy

biz kullandık ama çok rahat edemedi. giymesi çıkarması da kolay değil. bunun yerine dalgıç kıyafeti öneririm. hareket kısıtı yok. sadece suyun üstünde kalmasına yardımcı oluyor. çıakrınca hiç deteksiz yüzmeye çok hızlı geçiş yapıyorlar.


zopatya

Ben zaten duserse filan su ustunde kalsin diye baktim onlara. Kolluk takmiyor bazen cnku ve giydiriliebilr bsey bu. Mayo kumasindan askili sort seklinde tek parcaydi ama kullanimini bilemedim. Tesekkurler siz memnun kalmadinz yani degil mi? Havuzda mesela ayaklari yere basarken sanki rahat olmazmi cocugu hep su ustune kaldirirmis gbi geliyor?


nesejoy

su üstüne kaldırıyor ama belinde o kocaman şeylerle rahat hareket edemiyor. giyip çıkartması zor. mayoyu kurutması zor. biz kullanamadık. ama geçen sene scuba kıyafeti aldık. yüzmeyi teknik olarak biliyordu ama cesareti yoktu. kıyafet cesret verdi. suyun üsütünde durmayı öğrendi sayesinde. kısa sürede de onsuz yüzmeye başladı. sadece biz yanında değilken iskeleden giriyorsa giyiyor artık scuba kıyafetini.annelikkitabi

Yüzme aparatlarıyla ilgili tecrübelerim okumak isterseniz

http://annelikkitabi.blogspot.com.tr/2016/07/deniz-keyfi-korkuya-donusmesin.html?m=0Cevaplamak için Üye ol