Hangi bebek bezi

gurkanyucel soruyor: 6

Bu soruya verilecek cevaplar reklam niteliği taşıyacağından site açısından sorun olur mu bilmem ama şu sıralar en büyük sorumuz bu:Hangi bebek bezi? Önce Prima denedik ama doğru boyunu kullandığımız halde 1-2 defa taştı ve bebeğimizin üstü başı battı. Herhalde münferit bir olaydır diye üzerinde durmadım ama tekrar sayısı artınca Huggies'e geçtik. Onda hiç taşma olmadı ama o da bebeğimizin baldırlarında iz yapıyor. Taşırmamak için fazla sıkı bir lastik yapmışlar sanırım. Ne yapmak lazım?

Bu soruyu cevapla


116 Cevap


PelinAsanboga

Prima Premium Care güzel bez, tavsiye ederim.


bersu_792

numune aldım deneyecem ınsallah guzeldır


aslaneray

arkadaşlar bencede Prima Premium Care gayet güzel normal primanın 11-25 boyu oldukca dardı bu oçok rahat ve benim oglum çok hassas normal primada bile pişik olayı yaşıyorduk ama bundan bi sorun olmadı yani çok memnunuz tavsiye ederim..


fairy41

Gündüzleri, prima uyu oyna-bunu çok sık değiştirmek gerekiyor, 2-3 saatte-, gündüz uykusunda ve dışarı çıktığımızda prima yeşil paket, gece uyurken prima premium care kullanıyorum.


Taxotere


http://www.annelutfen.com/checkout/cart/add/uenc/aHR0cDovL3d3dy5hbm5lbHV0ZmVuLmNvbS91cnVuL3ByaW1hLXByZW1pdW0tY2FyZS00LWx1LW1heGktaWtpei1wYWtldC1uby00LTctMTgta2ctNDYtbGktMi1hZGV0LXBhbXBlcnMtaXNsYWstbWVuZGlsLWhlZGl5ZWxp/product/86947/" method="post" id="x_product_addtocart_form" style="margin:0px; padding:0px">
PRİMA Premium Care kullanıyorum çok memnunum.


emerya

Biz prima kullanıyoduk sızdırınca huggies e geçtik. Sonrada bezi bıraktık
Cevaplamak için Üye ol