Yeditepe ünv.hastanesinde veya civarında doktor tavsiyesi

eylemyigit soruyor: 9

Günaydın herkese.Oğlumun doktorunu değiştimeyi düşünüyorum.Yeditepe Ünv.Hastanesine çok yakın olduğum ve acil durumlarda orayı kullandığım için bana ordan bir doktor tavsiyesinde bulunabilir misiniz?Ayrıca bir jinekolog ve cilt doktoruna da ihtiyacım var:))
Teşekkürler.

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


morkoc

merhaba
ben bizim küçüğü central hospital'e götürüyorum. Uzm. Dr. Süleyman TALAY
Pediatri Uzmanı. Umarım dener ve memnun kalırsınız , biz çok memnunuz doktorumuzdan.


nesrinmy

Merhaba Eylem,

Biz ailece Yeditepe'liyiz :) kadın doğum uzmanı, Yiğit'i dünyaya getiren ve şu an en yakın arkadaşımın hamileliğini takip eden muhteşem bir doktorum var. Prof. Cem Fıçıcıoğlu, kendisi bolum başkanı zaten. şiddetle tavsiye ederim.
Ayrıca Yiğit'in çocuk doktoru da Prof. Ayça Vitrinel, o da Tıp fakultesi bolum başkanı, çok şeker ve konusunda uzman bir doktor. Her ikisi için de pişman olmayacağını söyleyebilirim.
Sevgiler


eylemyigit

Önerileriniz için teşekkürler.


hulyapoyraz

merhaba morkoc,
Dr. Süleyman beye hala devam ediyor musunuz? benim oğlumda oğlunla hemen hemen aynı aydalar. ben de götürmeyi düşünüyorum da. yalnız muayene süresi 15 dk dediler bana. bu çok az değil mi?morkoc

Merhaba;
Evet hala Süleyman Beye gidiyor Deniz.Süre kısa diye düşünüyor olabilirsiniz ama muayeneden sonuç almak çok daha önemli bence.Bi deneyin derim ben .


asli_yagmur

Morkoc ben de sana sorayım, madem uzun süredir Süleyman Bey'e gidiyorsunuz. Biz de Yağmur'u 1. ay kontrolünden beri Süleyman Bey'e götürüyoruz. Genel olarak yaklaşımından yana bir sıkıntım yok, kızımı muayene ederken de çok sevecen; ama Süleyman Bey'de işini hızlı hızlı bitirmek ister gibi bir hal seziyorum genelde ve ben de bu yüzden sorularımı sorarken panik oluyorum bir an önce sorayım diye, hatta bazen unutuyorum soracağım şeyi, not alıp gitmeme rağmen. Sizde de böyle bir durum oluyor mu? Ya da oluyorsa bunu nasıl aşıyorsunuz? Gerçi Deniz daha büyük, Yağmur daha çok küçük ama, yine de zaman zaman tereddüte düşüyorum.


morkoc

Merhaba;aslı yagmur

Malesef anlattıgını yaşıyoruz.Benimde şunu bunu sorucam dediğim ve unuttuğum oluyor.Ama Deniz 1.ayından beri Süleman Bey'e gidiyor ve ara sıra başka doktor denemelerimizde oldu ve memnun kalmadık.Süleman Bey'in muayenelerinden sonuç alıyoruz gerçekten (İlaç tedavisi,gelişimi olsun).Belki bu şikayetleri dikkate almalılar.


uzrakepi

benım kızım yedeıtepe hastahanesınde dogdu su an 3.5 yasındaa dogdugundan berı cocuk dr Yardımcı Docent Ahmet Özenn  ılgılendı ve super bır dr . cocuk hastalıklarında  gün ve saat veriyor ve gercekten tutuyorr .mesela 3 saatte kusması bıter  veya 4.gunun aksamı saat 19:00 da atesı duser gibi .
Şiddetle tavsiye edilirr .


uzrakepi

cilt dr . Yonca hnn  ( yüz ve cilt konusunda ve özellikle sivilce konusunda uzman ) benim tarafımdan test edildi. senelerden bitmeyen bir sivilcem vardıı kac dra gıttım meger sarısın oldugum için Rosea HASTALIGI varmıs bir krem verdii sivilceden eser kalmadı 6 ay antibıyotık aldımm ve kreme devam edıyorumm  mükemmel bir dr

sac konusunda ise ciltr dr Funda hnn ( eski central hospıtal dr u ) su an sarıgazı özel dunya hastanesinde    strestten sac kıran olmustumm :)  acıbademe gıttım sacımın dokulmesını sagladıı  fakat Funda hnn  kullanırdıgı krem ılac ve sampuanlarla  sacımı eskisinden daha guzel hale getırdıı mükemmel bir dr
 jinekolg ise Alirıza söZENOĞLU MALTEPE  CIKISINDA ADATEPE YENİ BINADA  AKBANK USTUNDE
öZEL MUAYENESI VAR ( ESKİ MALTEPE UNIVERSITE HASTANE DR U )  DR paracı degıl ve cok durust bır adam ve karızmatık :) ee nede olsa gs lisesi mezunu :)) ve super bır guven verıyor ılk gordugumde  yuzu asıkk  geldı ama su an  benı sımdı gorunce kahkaha atarak karsılıyor :) super bir dr


Cevaplamak için Üye ol