İZMİR:BORNAVA,TORBALI,MENEMEN

Fundaaa soruyor: 6

 İzmir;Bornama,Menemen veya Torbalı da oturan ,giden,gören var mı?Varsa kiralar nasıl,yaşam pahalı mı??? Oralarda yaşayanlar yardımcı olsun lütfen

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


ediluj

Ben Daha önce bornovada oturuyordum şimdi bornovaya yakın osmangazi/bayraklıda oturuyorum,ailem torbalı ayrancılarda,menemenden geçtim sadece;)
Menemen bana cok karışık gelir,çok bir fikrim yok,şehir merkezine uzak,ama yeni merkeze metro ile bağlantılı hızlı tren benzeri birşey yaptılar ulaşım rahat..Ev kiralarının pahalı olacağını sanmıyorum...
Torbalı İzmirin gelişen temiz bir ilçe, İzmir e ulaşım rahat kiralar 300-500 arasıymış,yaşam ucuz ve rahat..merkeze 45 dk-1 saatarasında,2 yıla kadar hızlı tren gelecek deniyor proje hazır.. Benim patronlarım Torbalıda oturuyorlar,kendileri işe çocukları liseye izmire hergün gelip gidiyorlar,torbalıda vazgeçmediler yani.denizede yakın..
Bornova şehir merkezi ege üniversitesi semti,yani öğrenci çok,oyuzden hareketli bir ilçe ama kiralar pahalı 700-1500 arası,ama yaşam rahat,kira dışında ucuz (gerçi izmir genel olarak ucuz)Birde bornova eğitim,aktivite,öğrenim açısından daha seçeneği bol,ufaklık için..
Aklıma gelenler bunlar..


Fundaaa

arkadaşlar eşim öğretmen o maaşla bornovada demekki yaşayamayız,çünkü evler çok pahalıymış...ozaman ilk tercihi torbalıdan yana mı yapalım????


ediluj

Torbalı ilk tercih Olabilir.Hem şehire yakın hem mütavazi bir yer..Bornovada Atatürk mahallesi Evka 4 var tepede kalıyor biraz ama dolmuş otobus var daima orada kiralar biraz daha uygun orayıda inceleyebilrsiniz..


Fundaaa

bilgileriniz için teşekkürler arkadaşlar


EDNIA

KUANTUM VE NEFES -İZMİR

Nereden gelip nereye gittiğimizin herkesçe farklı bir cevabı olsa da, sonuçta hepimiz bize sunulduğunu düşündüğümüz hayatı yaşıyoruz. Zira hiçbirimiz anne babamızı seçemedik doğarken. Ve geçen zaman, tercihlerimiz, yaşanmışlıklarımız, yaşayamadıklarımı...

NOT:SEMİNERİMİZE KATILMAK İÇİN MUTLAKA KAYIT YAPTIRILMASI GEREKMEKTEDİR.


GSM: 0 533 601 33 51
EDA DİLHAN AYDIN
İLETİŞİM


SEMİNER LİDERİ: EDA DİLHAN AYDIN(KUANTUM YAŞAM KOÇU-NEFES KOÇU)
ÜCRET:25TL

16-Nefes çalışmalarının getirdikleri
15-Doğru nefes almanın önemi ve ilkeleri
14-Neden burun? Neden diyafram?
13-Doğru nefes teknikleri nelerdir?
12-Kuantum İmajinasyon uygulama
11-Bilinçaltını nasıl yeniden programlayabiliriz?
10-İmgeleme Gücü
9-Alfa kapısından Tetha Sekans'a geçiş
8-Kuantum İmajinasyon Yöntemi
7-Bilinçaltını nasıl yeniden programlayabiliriz?
6-Kuantum sıçraması nasıl yapılır?
5-Bilinçaltı’nın Gücü
4-Yaramaz çocuk "Ego"
3-Zihnimizin Yapısı
2-Düşüncelerimiz enerjidir
1-Kuantum mekaniği ve felsefesi

SEMİNER KONU BAŞLIKLARI


Cevabı "evet" olan herkesi kuantum mucizesine bekliyorum. Bu güne kadar bu çalışmayı hakkıyla uygulayan hemen hemen herkes kendi mucizesini oluşturdu. Bolluğu ve bereketi, aşkı ve sevgiyi, sağlığı ve varlığı yaşamlarınızda nasıl getirdiğinize şaşıracaksınız, oluşturduğunuz mucizeler sonucunda kendinizle gurur duyacaksınız.

Kahramanıysanız problem yok, ancak eğer hikayeniz hayallerinizdeki sarayınızda, bolluk ve bereket içinde, sevdiklerinizle, ailenizle, huzurla ve en önemlisi sevdiğiniz prens veya prensesle geçmiyorsa ,belki de hikayenizin yeniden yazılma zamanı gelmiştir ne dersiniz?
Lakin benim size sormak istediğim soru başka. Ya da daha doğrusu kendinize sormanızı istediğim soru: Siz adı geçen bu hikayenin size düşen parçasını mı yaşıyorsunuz, yoksa o hikayenin kahramanı mısınız?
zla hepimiz önceden kurulmuş bir hikayenin parçaları olduk. Hikayenin kader(!) babası tuttu elimizden, o maceradan o maceraya sürükleyip duruyor.


sibeley

bu soru sorulalı üç yıl olmuş ama torbalıya tayinimiz çıktı.torbalıda evler nasıl kiralar nasıl bilgilendirebilecek biri varsa sevinirim......Cevaplamak için Üye ol