Doktorunuz ne kadar ulaşılabilir?

peluse soruyor: 3

Acil durumlarda ya da bir şey danışmanız gerektiği zaman çocuğunuzun doktoruna ulaşabiliyor musunuz? Özellikle de  kendisi  özel hastanede oldukça yoğun çalışan bir doktor ise.

Bu soruyu cevapla


23 Cevap


ema

Sağlık sektörünün içinde çalışan ve drların ciğerini bilen biri olarak hiç bir dra bağlı kalmadım o yüzden telefonlarıda yok bende zaten ilk 3 ay düzenli götürdük dr sonra baktım farklı bir şey dedikleri yok ben gene bildiğimi okuyorum neden boşuna oğluma eziyet edeyim.Özel hastanelere dikkat diyorum sömürmelerine izin vermeyin devlet hastanelerinede iyi dru bir şekilde öğrenip bulmaya çalışın çok tercih edilen  dr çok iyi drdur diye bir şey yok.Bizde bir dahiliyeci vardı günde 120 hasta bakıyordu geleni gideni bakıyordu ama her hastaya aynı ilacı yazıyordu.Drunuzu çok iyi seçin ve çok sık dra gitmemenizi öneririm.


tiara

ema sağlık sektörünün içinden biri olarak böyle konuşmanız ne kadar acı..sektörü o kadar biliyorsanız bunların neredeyse tamamının sistemin sorunu olduğunu bilmeniz gerekir..ne iş yapıyorsunuz sorması ayıp?


ElfAna

Oglumun cocuk dr u ozel klinigi olan bir dr idi. Hem universite hastanesiyle baglantisi vardi, hem de kendi kliniginde bulunuyordu.Inanilmaz yogun calisiyordu ki hala da oyle. 3,5 yasina kadar dr umuz kendisi oldu. 01:00 e kadarki aramalarimiza yanit verecegini soylemisti. Yogun gunundeyse tum aramalar kaydedilirdi ve gece saat kac olursa olsun, mutlaka donerdi.
Cevaplamak için Üye ol