istanbul anadolu yakasında doğum için hastane önerisi !!!

incirreceli soruyor: 10

Arkadaşlar Ümraniyede oturuyorum ve doğum yapabileceğim güvenilir bir hastahane öneriniz varmı merak ediyorum? Erdem hastahanesinde Emel hanım doktorum ama kararsızım Erdem'de doğum için!!!

Bu soruyu cevapla


25 Cevap


imgeiremselin

Doğum için çok arkadaşım medipol hastanesini tercih etti ve memnun kaldılar. SGK da geçiyor. Ben Kadıköy Şifada doğum yaptım fakat düşünmediğiniz için önce orayı söylemek istedim. İki arkadaşımda Medical Park'ta doğum yaptılar ve memnun kaldılar.


nanna

bende altunizade Başkent Üniversitesi hastanesinde doğum yaptım çokda memnnun kaldım sgk da geçiyor orda ve çok cüzzi bir miktarda doğum yapılıyor.doktorum ve bebek hemşirelerinden de çok memnun kaldım .gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.


gabisch

ben kozyatağı central hospital a gidiyorum. çok ta memnunum.  genelde önerilen erdem hastanesine göre biraz daha tuzlu ama tavsiye ederim.


skisac

Kozyatağı Central Hospitalı kesinlikle tavsiye etmem. Biz doğumdan 10 gün sonra centralıda deneyelim diye sarılık testi ve kontrol için 1 kere götürmek zorunda kaldık, çocuk için kan aldıkları yer doğum katındaki bebek odası, aileninde girilmesine izin vermiyorlar. zaten çok dandikti bebek odası. oğlumun kanını alırken suratımıza kapıyı yedik, içerde oğlumu 10 dk bağıra bağıra ağlattılar, kapıyı yumrukladık oğlumuzu verin bende geleceğim diye siz giremezsiniz diyerek kapıyı açmadılar. ağlama sonrası emzirim dedim. tuvaletten bozma bir yerde bir sandalya var burda emzir dediler eşimede yangın merdiveninin orada bekleyebilirsiniz demişlerdi. abuk sabuk bir hastane abuk sabuk çalışanlar. Koşarak kadıköy şifaya gittim bir sonrakinde yerini öpebilirdim central yanında 7 yıldızlı otel gibi geldi bana. keşke 1 kerelikte olsa başka yeri denemek zorunda kalmasaydım demiştim.


atb

ben yeditepe ünv hastanesinde doğum yapacağım. özel sigortam var.  ama özel sigortam olmasaydı Medipolü düşünürdüm.  bir arkadaşım orada doğum yapmıştı, sgk geçerli ve odaları güzel.ayberke

Hangi hastaneyi seçersin bilemem ama mutlaka erişkin ve yenidoğan yoğun bakım ünitesiolan bir hastane olsun.

Benim doktorumda jinemed te çalışıyordu çalıştığı yerdeki ücretler çok yüksekti özel sağlık sigortamızda yoktu.SSK anlaşması olan bir hastanede kendi doktorumla doğumumu yaptım.Ama doktorum bana her hastanede nerdeyse aletlerin aynı olduğu, önemliolanın yoğun bakım ünitesininin olması gerektiiydi.


yelizk

Ben Central Hospital' da yaptım. Kozyatağı' nda. Süper bir hastane, doktorum Fatma Nur Hanımdı. Hastane ortamı, hemşireleri ve ebeleri çok ilgili...


Serpilin_CemreSi

ben de çamlıca erdem de doğum yaptım ve çok memnun kaldım dr um tülay hanımdı hem onun ilgisinden hem ebelerin ilgisinden çok memnun kaldım temiz ve yeni bir hastane hem fiyat olarak uygun hem de dr um normal doğum taraftarı bi sağlık sorunu olmadıkça.ki ben hastanemi 38. haftamda değiştirdim pişman olmaktan çok korkuyodum ama olmadım çük şükür. sağlıklı doğumlar dilerim:)deryanb

kesinlikle cent.hospital kadın doğum;FATMANUR HACIBALOĞLUNA gitmeyin pskolojisini seven gitmesin...


burcumiray

ben kozyatağı central hospital da doğum yaptım, çok ta memnun kaldım, doktorum Başak hanım mükemmel bir doktor. Herkese de tavsiye ederim. Kızım boynuna 3 kez kordon dolanmıştı 35. hafta da almak zorunda kaldılar ve Başak hanım sağolsun sakinliği ile bize de moral verdi ve bebeğimizi kucağımıza alabildik.

Doğum sonrası güzellik uzmanları gelip makyajımı bile yaptı, 1 hafta sonra da eve gelip banyo ve emzirme eğitimi verdiler.

Görüyorum ki aynı hastaneden memnun olmayan insanlar da var. Tamamen göreceli bir kişinin beğendiğini başka biri beğenmeyebilir. Bence hastaneleri dolaşıp bilgi alarak kendi kararınızı kendiniz verin.Cevaplamak için Üye ol