Beurer marka bileğe takılan bebek telsizi

turkuazz soruyor: 9

kullanan,kullananı duyan var mı??

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


Sanemm

Biz telsiz kullanmayı bıraktık, ayrı odalarda yatıyoruz sabah uyanma saati belirli zaten saatimi kuruyorum ve gidip odasından alıyorum.


Bazen erken kalkıp odasındaki yatağında kendi kendine konuşma antıremanı yapıyor telsiz olmayınca beni de uyandırmıyor. Ekstra bir durum olup da ağlarsa zaten odadan ses geliyor ve uyanıyorum.

Telsizsiz uyuyunca daha rahat etmeye başladım diyebilirim, telsizle en ufak sese uyanıp paranoya oluyordum :)


ipekkusgoz

ben weewel'in bileğe takılan modelini kullanıyorum. Hala kullanıyorum:)


zeykan

evet ben kullandım hala kullanıyorum,evimiz çok büyük ve uyandığı zaman sesini duyup hemen yanında olmam için çok iyi fakat bebek hareket ettiğinde titreşim şeklinde uyarı vermiyor hışırtı şeklinde ses geliyor.sesli bir ortamda olduğumda bebeğin hareket ettiğini anlayamıyorum fakat onun dışında kullanışlı ve evimin her tarafında rahatlıkla çekiyor.tavsiye ederim.


ipekkusgoz

weewel'in titreşimi vargecce

İPEKKUŞGOZ WEEWELL İN HANGİ MODELİ BENDE ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM KARARSIZ KALDIM CIZIRTI YAPIYORMU?


ipekkusgoz

WMA 295.Cızırtı hiç yapmadı.


turkuazz

wma 295 i hiçbir sitede bulamadım ipek.


ipekkusgoz

Ben alalı 2,5 yıl oluyor neredeyse.Belki artık satışta değildir. Daha hamileydim aldığımda. Hatta ürün gelince iş yerinde bir arkadaşım ' hele bir doğsaydı' demişti, onu hatırladım şimdi:).
Ben de bakınayım biraz ,bulursam haber veririm.


ipekkusgoz

Ben de baktım az önce. İşitme engelli annelerin yazışmalarına denk geldim. Weewel'den şöyle bir yanıt almışlar 295 ile ilgili.

Weewell WMA295 Bebek Telsizi artık üretilmemektedir, Weewell WMA440 modeli ise yeni bir modeldir ve daha gelişmiş özelliklere sahiptir.
Titreşim fonksiyonu sayesinde işitme engelli anneler tarafından da kullanılabilmektedir. Tavsiye edilen Türkiye perakende fiyatı KDV dahil 195 TL dir.

İkamet ettiğiniz şehir bilgisini gönderirseniz size en yakın Weewell Yetkili Satış Noktalarının bilgisi tarafınıza gönderilecektir. Arzu ederseniz internet üzerinden satış yapan bebek mağazalarından da temin edebilirsiniz.

Saygılarımızla

Weewell Tüketici Hizmetler
212 465 7901
Email: turkey@weewell.com

İsterseniz bir de kendileriyle iletişime geçmeye çalışın. Size de aynı yanıtı vereceklerdir belki ama belki de bulurlar bir tane. Benim bu şekilde ısrarcı bir yaklaşımla sonuç aldığım bir kaç ürün olmuştur:)).


Cevaplamak için Üye ol