Ankara' da kreş önerileri

IzenK soruyor: 9

Merhaba arkadaşlar, ben Ankara Çankaya Turan Güneş te kreş arıyorum önerebileceğiniz var mı? Minik Devler anaokulu nasıl? Eğitimi ücreti vs. bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


mutluannelif

Birlik Mahallesi'ndeki Minik Devler'e bakmıştım. Binanın fiziki koşullarından hiç hoşlanmadım. Bahçesi yok, girişte 10-15 tane dik merdiveni var, koridorları çok dar ve çocuklar katlar arası asansör ile taşınıyordu. Sırf bu sebepler bile elememe yetmişti. Menülerinde bolca çikolata filan olması, çizgi film saatleri de cabası. Tek olumlu yönetimin ilgisi, kibarlığıydı.


IzenK

günaydın, çok teşekkürler verdiğiniz bilgi için, peki önereceğiniz bir yer var mı? 


Ezgi_Kara

Yıldız'a taşınma durumumuz olduğu için Turan Güneş'e yakın Maya Çocuk'la görüşmüştüm. Sınıfları çok keyifli, mobilyaları da ahsap. Menü de paylaştılar, çok besleyici ve çikolata, reçel gibi market gıdaları yok. Bu benim için gerçekten önemliydi. İngilizce eğitim veriyorlar, okulda yabancı öğretmenler sınıflarda yabancı çocuklar var. Aynı yaş grubunun birbirini eğitimi olarak da büyük bir artı. Bu da hoşuma gitmişti. Eğitim konusunda görüştüğüm kişiler gerçekten işi bilen insanlar. Ben okulu gerçekten çok beğendim. Ne yazık ki taşınma durumumuz ertelendiği için önümüzdeki yılı beklemem gerekecek. Minik Devler'e gidip bakmadım ama telefonda bilgi almıştım. Çocuklar sürekli yüzüyor, jimnastik falan denildi. O yaş grubunda ne kadar sağlıklı bilemedim, istersenz yine de bakın. Umarım faydalı olmuşumdur. 


IzenK

çok teşekkürler Ezgi_Kara, ne kadar yardımcı oldunuz anlatamam, bu kreşi de görüşülecek listesine aldım bile :) çok teşekkürlerEzgi_Kara

Rica ederim :) Umarım siz de beğenirsiniz


cerenkosif

Mrb ben de Maya ile görüşmüştüm ve çok beğenmiştim özellikle eğitimleri ve fiziki şartları gerçekten çok yeteri idi,Minik Devler'de de olumsuz bir şey  görmedim Birlik Mahallesinde sakin bir kreş  ama Maya gibi değildi tabi, ama evimize yakın olmasından dolayı Kids Aloud'a kayıt yaptırdık ve oradan da çok memnunuz. Faydası olur umarım yazdıklarımın ama ilkokula başlama aşamasında Kids Aloud un ilkokulu olmadığı  için  _keşke olsa da devem etsek ama_    Maya'yı  düşünüyorum Ankara'da kalırsak tabi. 


caramelemel

Maya ve Minik devlerin fiyatları nasıl arkadaşlar


london

BBOM ANKARA  meraklı kedı ılkokulu

BASKA BIR OKUL MUMKUN PROJESI
www.bbomankara.org     ıncek golbası
bu okulu gormeden asla asla asla

bu tarz egıtım yenıokul ıstanbul dada var
yenokul un internet sıtesınıde ınceleyebılırsınız sıstemı ogrenmek ıcn

ama bbom u arastırın face dede var.
bbom bodrum faalıyette oradakı vıdeoları ınceleyın
cocugunuzu farklı yetıstırın kalılara sıkıstırmayın
sevgıler


Ezgi_Kara

Ortalama 1250 diye hatirliyorum. Minik devler 1400 de olabilir. Maya Cocuk facebookta reklamini gordum sayfada. Indirim var diyodu erken kayitlara. Arayip bi sorabilirsniz


Cevaplamak için Üye ol