izmir de çocuk doktoru..

Matisse soruyor: 6

iki aylık bir kızım var doğumundan bu yana dr. hasan özkan a götürüyorum aslında memnunum fakat şöyle bir problemim  var çok yoğun o yüzden 20 gün önceden falan randevu almam gerekiyor bir de biraz pahalı rutin kontroller için fazla bir miktar gibi geliyor bana sorularımı bıkmadan cevaplayabilecek ihtiyacım olduğunda çekinmeden arayabileceğim iyi bir doktor tavsiye edebilir misiniz? şimdiden teşekkürler..

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


Di

Hasan Ozkan in ucretini bilmiyorum ancak, biz oglum dogduktan sonra 3 cocuk dr u degistirdik cesitli sebeplerden ve sonunda Dogru kisiyi bulduk:Tolga Senturk. Hasan Bey in muayenehanesinin en ist katina tasindi bir sure once.

Beklentilerimizin (sizinkilerle benzer) tumunu karsilayan biri kendisi. Benim pek cok arkadasim bebegini ona goturuyor ve oldukca memnun.


sedademirez

karataş hastanesi baskın kocabaş..şiddetle tavsiye ederim.

 


yarki

Kesinlikle Tolga Şentürk. 2 çocuğumu da o büyüttü ve 7/24 ulaşabileceğiniz bir dr.


selin_han

Neslihan Ebru Özbal'ı öneriyorum. Çocuklarımı onun kontrolü altında büyüttüm. Beslenmeleri gelişimleri çok iyi. Tüm gıdaları alıyorlar. Sorunlar karşısında pratik çözüm yolları sunuyor. Bayan olması da çocuklar için avantaj. Acil durumlarda sekreteri bir şekilde yardımcı oluyor ve sizi doktorla görüştürüyor. Bu da benim için rahatlatıcıydı


Matisse

bende tolga şentürk üzerinde duruyordum en azından bir kere götürüp denemeliyim sanırım zor birşeymiş bu dr. seçimi yanıtlar için teşekkür ederim..


doublebassist

Seda baskın bey kizimin göbek kordonu kendiliğinden düşmeden sormadan bu kurumuş diye kopardı bende memnun kalmadım bu durumdan şahsen:)Cevaplamak için Üye ol