Anadolu yakası anneleri- yaz okulu tavsiyesi?

Shiningmountain soruyor: 6

Tecrübe etmiş deneyimli anneler sizlere Anadolu Yakasında çocuklarınızı yollayıp memnun kaldığınız Yaz Okulu tavsiyesi isteyeceğim.

Ancak şu özellikleri arıyorum 5 yaşa uygun program;

- evim Göztepeye yakın olacak

- geniş yeşil alanda da vakit geçirebilecekleri bahçeleri olsun istiyorum

- yüzme

- değişik spor aktiviteleri olabilir

- satranç

- yaratıcı drama

- at binicilik

- ingilizce gibi daha çok spor eğlence ve bahçe ağırlıklı başarılı ve güvenilir bir okul arıyorum.

Şimdiden teşekkürler bilgi paylaşan annelerimize

Sevgiler

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


Shiningmountain

Tt


guta

Merhaba Shiningmountain, sizin çocuğunuz yanlış hatırlamıyorsam Bahçeşehir'e gidiyordu. Yaz okulu yok mu orada? Seneye biz de sizinleyiz. Aynı sınıf değil gerçi.  O yüzden merak ettim.


Shiningmountain

Selam , seneye siz 1. Sınıf mı olacak sınız? Hayırlı olsun ... Çok sevindim. Biz seneye hazırlık anasınıfı olucaz. Bizim okulda yaz okulu olmayabilir yeni oldukları için henüz oturmuş bir program yok sanırım müdürümüze sordum henüz bir plan yok dedi sanırım olmayacak büyük ihtimalle . O sebeple araştırıyorum. Selamlar


guta

Merhaba shiningmountain. Yaz okuluna karar verdiniz mi? Bugün bahçeşehir ile görüştük, yaz okulu olacağını söyledi. Sizin tercihiniz burası mı oldu? Programa baktım, çok yorucu geldi bana. Anaokulu öğretmeni de olmayacak sanırım başlarında. Siz daha iyi bilirsiniz, okulun anaokulu öğrencilerinden katılan var mı acaba? Biz çok kararsız kaldık.


Shiningmountain

Guta selam bizim okulda ilk seneyaz okulu daha oturmamışlık var ve bahçemiz zayıf. Bir kaç arkadaş biz çevre koleji erenköy anaokulu yaz okuluna kayıt yaptık tabii sadece yaz için 😊. Bahçe olması ve içerik vede oturmuş düzen önemliydi bizim için. En önemlisi yeşil alan ağaçlık olması çünkü yazın çok içerde kalsınlar istemiyoruz açık havada olsunlar.


guta

Çok haklısınız. Ben de çok kararsız kaldım aynı sebeplerden. Bahçe de o güneşte hayatta oynayamazlar. Bir de ilk kez olunca deneme gibi olacak. Ben en iyisi idare edeyim, eylül de güzel güzel ilkokula başlasın. Çok teşekkürler cevabınız için.Cevaplamak için Üye ol