Tv çocukları??

CigdeM_eC soruyor: 5

Arkadaşlar sizin de bebeğiniz çılgınlar gb TV izliyor mu?? sakıncalı die duydum daha 3 aylk ne anlyoki bundan diyrm boynu kouck önüne geçtğimze göremyck die ödü patlyoo

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


AOA

bebeğiniz TV izlemek için çok küçük. Bu kadar erken yaşta TV bağımlısı olması ilerde geç konuşma, iletişim bozuklukları gibi şeylere sebep olabilir. O odadayken TV açmayın, onun yanında siz de birşey izlemeyin. Bebeğiniz birşey anlamıyor TV'den tabi ki. Sadece hızlı değişen renk, ses ve şekiller dikkatini çekiyor. 


kaaninannesi

Benim oglumunda çok ilgisini çekiyor ancak tv seyrettirmenin son derece yanlış olduğunu düşünüyorum.


silky

ilk 1 sene hic tv seyrettirmedik biz, simdi ara ara baby tv izlemesine izin veriyoruz. bebeginiz cok kucuk, siz de seyrettirmeseniz iyi olur.


CigdeM_eC

sanrm hepnz haklsnz ilgnze tşk edyrm tek tek çoookk tşk


beatrix

Ben de izletmedim. Anneannesi dizikolik oldugu icin iki aylikken cuma geceleri disari cikardik anneannesi bakardi. Tabi hanimin ciftligine bakarken bebegede bakardi. Neticede iki uc haftadan sonra daha uc aylik bile degildi gullunun sesini tanir doner bakardi diziye..

İki yastan once izletmem dedim babaannede anneanne de tv surekli acik. Evde artik bir saate yakin pepe izliyor.. Kontrollu olmak lazimCevaplamak için Üye ol