istanbul cerrrahi mi jinemed hastanesi mi ?

gunesulus soruyor: 7

merhaba, hamileligimin 34.  haftasindayim sezeryan ile dogum planliyorum. 2 hastane olasiligim var, istanbul cerrahi hastanesi ve jinemed hangisini onerirsiniz ? buralarda dogum yapan var mi donerseniz cok sevinirim. 

sevgiler

Gunes

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


adaada

Neden 34. haftada doğum planlıyorsunuz? bebekle yada sizinle ilgili sıkıntı mı var  her iki hastanede çok iyi ama jinemed daha fazla kadındoğuma ağırlık veren bir kurum bence hastaneden önce 34 haftalık doğum yapacağınızdan kurumlardaki yenidoğan yoğunbakım dr larını soruşturun.


ozgeozc

ben İstanbul Cerrahi hastanesinde doğum yaptım. Çok memnun kaldım. Özellikle yenidoğan dölümündeki bebek hemşireleri çok bilinçli ve ilgililerdi.


gunesulus

selam adaada, cumleyi yanlis kurmusum sanirim. su anda 34 haftalik hamileligim, zamani gelince sezeryan olacagim. simdi hastane secim doneminde oldugum icin buralarda dogum yapan arkadaslar varsa sormak istemistim.. sevgiler


gunesulus

oykununannesi selam, doktorum Erdogan Ertungealp Jinemed hastane doktoru degil, daha once erken dogum tehditi nedeni ile bir hafta jinemed de kaldim, oldukca da memnun kalmistim bu surecte. orada DR. Meric bey ile de tanismistim. Doguma kendi doktorum ile Meric bey beraber girecekler sanirim..


esra_sAr

merhaba, neden sezeryan dusunuyorsunuz? Eger tibbi bir mecburiyet yoksa, dogal dogumu destekleyen dr. hakan coker Istanbul Cerrahi hastanesinde dogumlara giriyor. Bu hastane anne dostu hastane olma yolunda adimlar atan bir hastane.

bkz. dogal dogum icin bir gelisme


feyzadereli

Ben İstanbul cerrahi hastanesi'nde doğum yaptım. Çok çok memnun kaldım, bebek hemşireleri süper. bu arada İstanbul cerrahi'deki yenidoğan yoğun bakım ünitesininde çok iyi olduğunu biliyorum. özellikle Allah korusun erken doğumlarda önemli bir kriter bence.

Bir de bilgi; benim doktorum dışarıdan bir profesördü. Normal doğum yapmayı planlerken İstanbul Cerrahi'yi tercih etmiyordu, nedeni gece kadın doğum uzmanının olmamasıymış. yani sancılar başlayıp da hastaneye gittiğinizde doktorlar oradaki doktorda düzenli bilgi alıyorlar, sonuçta saatler sürebilir doğumun başlaması, kendi doktorunuz hemen gelmiyor. O yüzden benim doktorum uzman bir kadın doğum doktorunun olmasını istiyordu ve Amerikan veya Florence Nightingale'i tercih ediyordu. ama kızım dönmediği için sezaryen olmak durumunda kaldım ve o zaman da özellikle İstanbul cerrahi ve Amerikan2ı önerdi.


batucum

merhaba
tesadüfen okudum ileride bir yanlışlık olabilir diye yazayım dedim. ben 7 aylık hamileyken düşmüş ve ayağımı kırmmıştım. geçen sene şeker bayramı tatili son pazar günü akşamı. ne oldu diye baktırmaya ist cerrahiye gitmiştim. gece nöbetçi jinekolog vardı ve bebeğe baktı. kısaca 1 yıl önce istanbul cerrahide pazar akşamı nöbetçi jinekolog bulunuyorduCevaplamak için Üye ol