Koşuyolu,Acıbadem,Üsküdar Kreş Tavsiyeleri

lugesya soruyor: 10

Koşuyolu , Acıbadem ve Üsküdarda kreş tavsiyelerinizi beklerim

Bu soruyu cevapla


85 Cevap


fatmadog

Merhaba,

Deniz Anaokulunda kamera sistemi var mı? Ya da facebook sayfası. Bazı okullarda facebook sayfalarına çocukların aktivite yaparken fotoğraflarını koyuyorlar. O bile anne babalar için önemli bir şey. Çocuk eğleniyor mu nasıl vakit geçiriyor anlaşılır.


oznurdefne

fatmadog merhaba,
Bildiğim kadarıyla artık kamera kurulması yasak, ya da ınternet ortamından izlemek yasak... Belki müdürün, yöndeticin odasında olabilir ki ben Çitlembikte bu sistemi görmüştüm...
Bazı okulların ınternette blogları var... ben kızımın okul faalıyetlerını oradan takıp edıyorum ve gerçekten hoşuma gıdıyor...neler yaptıgını gormek, eğlendiğini görmek... bir de şu var ki kötü nıyetli kişilerin çocuklarımızın görüntülerine ya da fotoğraflarına ulaşabiliyor olması beni tedirgin ediyor doğrusu. bazı okullarda bunun için velilere şifre veriyorlar ve o şifreyle bakabiliyorsun... hızlıca düşüncelerimi paylaşmak istedim...


ayberke

Deniz anaokulundakamera var.Ama okulun içinde görebiliryorsunuz.Ben müdürün odasında gördüm.


dogrusoz

...


gulsum

.winnie

Deniz Anaokulu'nu şiddetle kimseye tavsiye etmiyorum. Yaşadıklarımızdan bilirim. Bu yaz çok öğrenci okuldan ayrıldı. Biz de dahil. Eleştirilere kesinlikle kapalılar. Ebeveynler biraz dikkatle okulla ilgilense kimse kalmaz. Şimdi Helen Doron çatısı altına sığınmaya çalışan bir okul yalnızca.

Yeni okulumuz Çitlembik.

Kısa süre geçirmiş olmamıza rağmen kesinlikle Çitlembik diyorum. Hijyen, eğitim kadrosu, eğitim sistemi, yemekler, vs. herşey mükemmel. Hele ki Deniz Anaokulu'nda olduğu gibi Tabldot ile değil de porselen tabaklarla yemek yemeleri çok güzel. Çocuklarımıza her konuda çok özen gösteriyorlar. 

Kızımın gelişimine olumlu yönde katkıları kısa sürede olmasına rağmen çok. İyi ki Çitlembik Anaokulu'nu tercih etmişiz.


otto

Deniz Anaokulunda yaşadığınız problem neydi acaba, biraz daha ayrıntılı bilgi verebilir misiniz acaba?


tuntibo

Sanırım Deniz Anaokulu kapanmış, bugun önünden geçerken başka bir isim yazıyordu.merveecem

Deniz anaokulu kapanmış. Yerine Helen Doron anaokulu açılmış. Geçen haftasonu kendi kızım için bilgi almaya gittim. örnek dersler yapıyorlar henüz gidemedim örnek derslerine ama arkadaşımın tavsiyesiyle ben de kızmı kaydettirmeyi düşünüyorum. arkadaşım 3 yaşındaki kızını İngilizce eğitimi için Fenerbahçede Helen Doronun erken İngilizce eğitimine kaydettirdi. şimdi çok memnunlar ben de kızımı göndermeyi düşünüyorum. İlk duyduğumda inanmamıştım ama arkadaşımın kızı daha yeni yeni konuşmayı öğrenirken şimdi İngilizce kelimeler kullanabiliyor, cümle kurabiliyor. ders gibi değ il de şarkılar oyunlarla öğretiyorlarmış. Öğrendiğim kadarıyla çocuklar Helen Doron okulda öğrendiklerini evde de tekrar ederek pekiştiriyor. Ben de bir ilkokulda İngilizce öğretmeniyim. İngilizce bildiğim için evde tekrar yaparak kızımın iyi derecede İngilizce öğrenmesini sağlayabilirim diye düşünüyorum.  


Windy

Helen Doron Demo derslerle ilgili nerede bilgi alabilirm acaba bilen var mı?Cevaplamak için Üye ol