tüp bebek

ayazalya soruyor: 10

merhaba ben tüp bebek aşamasında kesinlilkle istirahat oluyormu birde her tüp bebek denemesinde ödenen ücret ilki gibi yüksekmi oluyor bunları öğrenmek istiyorum cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Bu soruyu cevapla


57 Cevap


Taita

ben tüp bebekle ilgili pek bir şey bilmiyorum açıkçası ama ne kadar okuduysam ve dinlediysem hepsinde şu geçiyor:
umudu kesmiştim, bırakmıştım ve oldu.. hatta tüp bebekle hamile kalıp doğum yapanlar hemen ikinciye kalıyorlar. galiba kafa rahatlıyor ne de olsa 1 çocuğum oldu diye..
benim çıkardığım şu beyin denen organ çok önemli. tüm komutları o veriyor. eğer kafan rahatsa çocuk da oluyor süt de. değilse olmuyor. biraz tevekkül edip rahatlamak en iyisi galiba.
Allah yardımcınız olsun..


ayazalya

teşekkür ederim hepinize yorumlarınız için.biraz önce yine aradılar hastahaneden embriyolarınız çok  iyi gidiyor dedi 2 tane 9 hücreli, 2 tane 7 hücreli, 1 tanede 4 hücreliymiş.1 tanesi biraz yavaş ilerliyor ama önemli değil bugünde transfer yapmıcaz dedi.büyük bir ihtimal yarın olur dedi hadi bakalım hayırlısı :)


fatos

Şuan ki heyecanınızı çok iyi biliyorum. Bende ilgiyle izliyorum aşamalarınızı. Allah yardımcınız olsun. En zoru yumurta toplamaydı sizi korkutmak istememiştim ama ben eve çıkamadan eşimin kollarına yığılmıştım. Bundan sonra sorun yaşamazsınız. Yumurtalarda çok iyi gidiyor maaşallah. Bir de benim yaptırdığım dönemde bir kapıcı eşi vardı. Yaşıda ileri. Çok zor bir adet alabildiler ve oda çok iyi gelişmedi. Doktorlar yapmak istemediler ama kadın yalvardı. Çünkü zaten parayı zor bulmuştu. Ama oldu o kadının. Allah istemeye görsün. Dua edin bol bol.


bebeimgeliyor

ayazalya sonuç gayet iyi. hadi bakalım  siz kendinizi rahatlatmaya bakın. bu işte stres de çok önemli bir faktör. herşey güzel olacak diye düşünün ki güzel olsun..
bol şanslar


ayazalya

sevgili fatoş yazın inan gözlerimin dolmasına sebep oldu.ewet allahım isterse olacak ancak.aslında benimde moralim çok iyi ama son iki gündür internetten okuduğum olumsuz yorumlardan etkilendim galiba =( birde kendimi kesin olacakmışa inandırmak istemiyorum galiba tersi olursa çünkü çok büyük bir üzüntü olur bende.tamam bundan sonra kötü yorumları okumayacağım ve herşeyin hayırlısını dileceğim allahımdan. sizleri öpüyorum ve tekrar bana ışık olduğunuz için teşekkür ederim=)firavun

sevgili ayazalya,
internetten okuduğun olumsuz yorumları unut ve bundan sonra sadece pozitif olduğunu düşündüğün şeyleri oku/dinle/konuş..bol bol gül..bol bol uyu..eşinle bol bol sohbet et..sahlep iç v.s. çünki bunların çoğunu seneye bu zamanlar yapamıyor olacaksın yada çok kısıtlı zamanlarda alel tecel..
37 yaşımda baba olabilecek kalitede bir erkek tanıdım/evlendim/38imde mikroenjeksiyon ile hamile kaldım ve 39umdan itibaren hayatımın en güzel yıllarını yaşıyorum..
her anne gibi dünyanın en güzel çocuğunu doğurdum/aşık oldum...her şey çok güzel olacak diye düşün ve öyle de olsun...
Sevgiler
Firavun&RA(Rüzgar Ali):)


pedodontist

internetten de uzak dur o zaman sevgili ayazalya. sen bizimle konuşmak için kullan interneti.  olacak de ki olsun:)) hem de embriyoların çok güzel bölünmüş. Allahın izniyle olacak. Çok isteyince gerçekten oluyor. Sen de kendi mucizeni yaratacaksın:)) 


ayazalya

tamam dediklerinizi yapıcam internetten uzak durucam sadece nurturiaya giricem sizin dediğiniz gibi.inşallah herşey güzel olucak.sizleri haberdar edeceğim gelişmelerden:)ayazalya

arkadaşlar merhaba ilk deneme tutmadı:( 3 tane embriyo dondurmuştuk şimdi onları deneyeceğiz


fatos

Üzülme benimde ilki tutmamıştı. Moralini bozma. Hem benim dondurulmuş embriyomda yoktu. Sil baştan olmuştu herşey. Şanslısın ne güzel. Cevaplamak için Üye ol