Medicana bahçelievlerde sezeryan ile doğum ???

susususu soruyor: 3

31 haftalık hamileyim,düzgün korkmaz bey'e devam ediyorum,doktorumdan çok memnunum ancak hastane konusu kafamı karıştırıyor.plasenta previa durumum var ve sezeryan ile olacak doğumum muhtemelen.bu durum kafamı çok karıştırıyor,sezeryan olan anneler,medicanayı önerir misiniz? 

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


dilammm

 Ben Medicanaya gitmedim ancak okuldan bir arkadaşım en başından beri Düzgün bey e devam etti ve doğmu da orada yaptı, gayet memnundu. Özel durumunuzu yazmışsınız ama hiç bilgim yok bu konuda, arkadaşım sorunsuz bir gebelik geçirmişti ve doğumu da öyle oldu.


mert_mert

bende doktorum hastaneden ayrılınca doktor ve hastane arayışı içine girdiğimde araştırdığımda medicana düzgün korkmazı tavsiye eden oldu.hatta bir arkadaşım orda doğum yaptı memnunmuş anlattığına göre.fakat detaylı internetten araştırma yaptım doktor hakkında kötü bir yoruma rastlamadım fakat hastane hakkında çok yoruma rastladım.yatakları odaları ne bilim herşeyi ile ilgili kötü yorumlar vardı.sinek küçüktür mide bulandırır misali görmek için hastaneye gittim fakat park sorunu mevcut.tam 40 dakka par yeri aradım koca hastanenin bir otoparkı da yoktu çok uzaklara park etmek açıkça işime gelmedi ve diğer yorumlardanda ötürü yoldan döndüm.ama herkesin memnuniyet kriterleri farklıdır eğer doktordan memnunsanız hastane hakkında direk bilgi alın ve karar verin.bende şuan hizmet hastanesine gidiyorum ilk doğumumda orda olmuştu.


susususu

çok teşekkürler cevabınız için sevgili anneler,sanırım düzgün beyden vazgeçemicem,medicana çok cazip olmasa da...yine de medicanada sezaryen olmuş annelerden yorum beklemeye devam edeceğimCevaplamak için Üye ol