Mclaren pusete uyan oto koltuğu

NurMur soruyor: 2

Bebek arabası konusunu araştırdım ve sonuçta Mclaren travel sistem almayı düşünüyordum.Mclaren alt kısım baston puset,çok hafif,herkes memnun, oto koltuğu arabaya takılabiliyor filan.Sonra isofix konusunda bir problem olduğunu öğrendim yine buradan:)
Isofixle değil emniyet kemeriyle takılıyormuş ve bu bir sorun.

Bir arkadaşım da tesadüfen McLaren puset alma bende var sana vereceğim deyince aklıma gelen çözüm McLaren pusete uyan isofixli bir oto koltuğu almak oldu.Tabi böyle bir ürün var mı diye araştırdım bir şey bulamadım.Bu soruna bir çözüm önerisi olan var mı? Mclaren pusete uyan oto koltuğu markası da olur aklıma gelmeyen bambaşka bir çözüm de.

Teşekkürler:)

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


nesejoy

standart pusete araba koltugu takilmaz ki, Takilabilmesi icin travel set olmasi gerekiyor. travl set pusetlerin kol kisimlarinda koltugun gecme yeri oluyor. travel set kullanan biri olarak iyi ki almisim dedim ama hazirda puset varsa illa travel set almak da sart degil. 

isofixle ilgili: ilk 9 aya kadar kullanilan ana kucagi bebk arabalarinda isofix sistemi zaten yok diye biliyorum ancak ayriyetten altina yukseltici aparatla satilanlar da belki olabilir.  bir de isofix ile kemerle baglananlar arasinda da pek bir fark yok diye biliyorum. 


Gulusoy

Ben Malaren pusetin anakucağını satmayı planlıyorum isterseniz özelden mesaj atabilirsinizCevaplamak için Üye ol