Antalyada yenidoğan sünnetini nerede yaptırabiliriz?

ugurlubaykus1 soruyor: 10

Medikal parktan dün fiyat aldık. Yenidoğan sünneti için 750 TL diyorlar. Doğum orda olacak kısmetse Ama son döneme kadar devlet yalnızca 50 tl verdiğinden hastane para kazanamıyoruz diye yenidoğan sünneti yapmıyormuş. Yeni fiyatları da bu. Sanıyorum her özel hastanede durum farklı. Sizler nereyi önerir siniz? Acaba devlet hastanesi veya tıpda mı yaptırsak bu işi hem orda deneyim de fazladır diyebilir miyiz?? Ne dersiniz?

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


ugurlubaykus1

doktorumuz ilk 48 saatti önerdi bu arada. Bebek ağrı duymuyormuş. Aneseziye gerek kalmıyormuş. Ayrıca çabuk iyileşiyormuş. Psikolojisi de bozulmuyormuş. Bebekte ilk günler bi sıkıntı yok ise tavsiye edilen bir yöntemmiş yenidoğan sünneti.


minikprensim

Merhaba ben oğlumu 8 aylıkken medical de emel hanima yaptırdım.sizinki yenidogan olacakmış ama sorunuz olursa yanitlarim


ugurlubaykus1

Memnun kaldınız mı? Bi sıkıntı oldu mu? Ve ne kadara mal oldu?


minikprensim

Memnun kaldım ameliyat ortamında steril bir sekilde gerçekleşti . Bu benim için çok önemliydi sonuçta bu işlem cerrahi bir müdahale. Anesteziden ayılma sikintiliydi bizim için çok ağladı sonrasında da tamamen iyileşmesi bir ayı aldı ama bu bizim oğlumuzun fizyolojisiyle alakaliydi zira. 3 günde iyileşende var..hayırlısı olsun sizin için umarım saglikla bebeğinize kavuşur sünneti de sıkıntısiz atlatirsiniz


minikprensim

Maliyeti sormuşsunuz atladım..yanlış hatırlamıyorsam 500 tl idiugurlubaykus1

Anestezi almaması kısmı önemli ençok da benim için ve ne kadar önce yapılirsa sunnet o kadar çabuk iyileşirmiş. Şizin sanırım 8. Ayları civarıydı. Yenidoğan sünnetini de bu nedenle tercih edelim diyoruz. Ama devlet veya Tıpta da yaptırılabilr sanki... Oralarda yaptıranların da fikrini alabilsek. Devlet şuan 50 tl alın derken 750 tl alınması çok bence !


dilekdeniz

Canım bizde 42 günlükken yaptırdık memorial hastanesinde lokal anestezi oldu çok da rahat geçti. Yaklaşık 2 sene oldu tabi fiyat çok uygundu o zaman kampanya vardı herşey için 290 ödemiştik. Kesinlikle hemen yaptırmanı tavsiye ederim bir hafta sürmüyor tamamen iyileşiyor ben hastaneden de çok mennun kaldım doktor da murat akalın devam ediyormu bilmiyorum fikir olsun diye bir sor istersen.


ugurlubaykus1

Dilekcim sağol önerin için. Aradım Memoriali Genel anestezili 450, Local 390 dediler. Dr. da Mehmet Necip Ekinci imiş. Bir arkdadaşım da orda yaptırtmış. Daha uygun. Bakalım deneyimli hekim açısından bir de devlet ve tıp konusunda bilgi alayım ve onu da ben burdan paylaşıcam ki diğer annelerimizin de fikri olsun. Oğluşumuz gelmeden neleri düşünüyoruz bak görüyomusun :)) ama bunu o telaşe ile araştıramayız şimdiden ne yapacağımıza karar verelim ama dimi ;))selimebir

Sünnet üzerine Dr.Gürsel Ateş gerçekten 10 numaradır. Tüm Türkiye şu an sünnet için Antalya'ya taşınıyor. Çocuğunuza hastane travması yaşatmayın..Ne acı ne sızı. müthiş bir psikolojik yaklaşımları var.. Biz özel hastanede narkozla sünnet olmuştuk..tam bir travmaydı..çok ciddi idrar problemiyle karşılaştık.. çareyi doktor beyde bulduk.. narkozsuz bir şekilde bebeğimizin gözüne korku girmeden sorunumuzu çözdü.. tavsiye ederim.


serapcan

Antalya'da Dr Muzaffer Zorlu yu tavsiye ederim. Çok başarılı. Hiperaktif bir oğlumuz var. bırakın sünnet etmeyi, yemek yedirmek bile çok zor. Muzaffer bey , oğlum bilgisayar oyunu oynareken hiç fark ettirmeden sünnet etti. Çok başarılı bir doktor. Muzaffer zorluyu incelemeden karar vermeyin derim. Narkozsuz oyun oynarken hissetmeden sünnet ameliyatı olduk.


Cevaplamak için Üye ol