Ankara çayyolunda kolej...beştepe,bahçeşehir,bilfen ya da bilkent ?

urasium soruyor: 2

arkadaşlar merhaba,okul bulma sezonu açılmış, hepimize sabırlar dilerim.Bizim kafalar pek karışık. Beştepe koleji ve bahçeşehir arasında kaldık.Hafataya bilfen ile görüşeceğiz.Sonra da Bilkent.Bu okullar hakkında tecrübeniz varsa paylaşırsanız cok hayırlı bi iş yapmış olursunuz:) 

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


urasium

Çok çok teşekkürler .biz de beştepeyi ilk sıraya almıştık ama tecrübesiz ve kitaplar bitemeyecek vs kadar program belirsiz ise ise işimiz zor ozaman...bilkent bu haftasonu görüşmesi var. KAfamız iyice karıştı.Bilfen içi güzel ama çok kötü yorumlar okuduk duyduk. ücretler çok .bir de cok fazla bir disiplin var gibi geldi. Anaokulunda okuma öğrenecekler bu da fazlası ile yarışmacı bir okul olduğunu gösteriyor gibi geldi. bilkent favorim dediniz ya hangi açılardan diye sorsam ,beştepeden alacakmısınız peki bu sene?


ceberrut

Bilkent öğrenci alımında şeffaf değil. Kura çekmiyor, neye göre aldığı belli değil.Kaç kişi başvurdu, kontenjan ne, kaç kişi kayıt yaptırdı hiçbir şey söylemiyorlar. Yedek listeye kaldık, 4 Nisan'ı bekleyin dediler, bekledik 4 Nisan oldu, aradık 10 Nisan'ı bekleyin demeye başladılar.Hala da kayıt sayısı, açık kontenjan vs hiçbir bilgi vermiyorlar.Beklemiyoruz tabi ki artık,çünkü burada torpilin olduğu açık.Bir şekilde yedekten girsek bile yarın öbür gün sınıflar belirlenirken veya başka konularda öğrencilerin seçilmesinde şeffaflık olmayacaktır,yani paramızla rezil olmaya devam edeceğiz.Adil olmayan bir okulun hiçbir işine güvenilmez.Cevaplamak için Üye ol