bu ayda hala gazı olması normal mi???

dilakuzusu soruyor: 2

kızım 7.ayını doldurmak üzere.Ben her geçen gün uyku düzeni düzelecek diye beklerken giderek daha da kötüye gidiyor.Saat başı neredeyse yarım saatte bir uyanmaya başladı.Sebebi bu mu bilmiyorum ama geceleri 4 aydan sonra azalan gaz problemi yeniden oluyor.Gündüz bişey yok ama gece ciddi gazı oluyor bebeğimin.Ek gıdayı doğru dürüst aldığı söylenemez.Buna benzr bir problem yaşayanınız var mı?

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


_Sezin_

Biz neredeyse 9 aylık olduk, gündüzleri genelde sakin guleryuzlu oyuncu bizim oglan ama geceleri aglayarak neredeyse saatbasi uyanıyor ve kivranip kivranip gaz çıkarıyor. Zinco diye damlası vardı ondan veriyorum ama çok faydası oluyor mu bilemiyorum. Ek gıda alıyor yogun olarak onlar gaz yapıyor diye düşünüyorum ben.


Meryem_

Ben gaz dedigimde doktoru gazini kendi cikarabilecek yasta, hem gaz zaten olacak gibi seyler soylemisti. Bizim de uyku dertlerimiz oldu, biraz ustune dusunce duzeliyor. Bir sonraki bebege hazirlikli olalim diye yaziyorum. Belki isine yarar: http://ilkhikayemiz.blogspot.com/search/label/uykuCevaplamak için Üye ol