RALPH LAUREN ERKEK BEBEK GÖMLEK TULUM-3 AY 14,90TL

Durumu: Kullanılmış
Bitiş zamanı: 12/19/2012 11:38:00
Fiyat:
14,90 TL
Bulunduğu yer: istanbul,kadıköy,selamiçeşme
Teslimat şekli: Kargo, Alıcı öder
Bebekler özenerek aldığımız kıyafetleri o kadar kısıtlı zaman diliminde giyerlerki, bir de o kadar cok özeniriz, ve o kadar çok alırız ki, belki sadece 1 kere yıkanarak küçülmüştür o çok beğenerek aldıklarımız.
İşte tam da bu sebeple, bebeğimin kıyaftlerini bu platformda listelemek istedim. Hem sizler çok para vermeden, yurtdışından aldığım cicilere sahip olun bebeğiniz için, ben de miniğim için bez parası çıkarayım:)
Ayrıca bebeğim prematüre doğduğu için, daha önceden yaptığım alışverişlerin çoğu ay ve mevsimleri tutmadığı için, birçok  kıyafet ya bir kere giyilip, ya da hiç giyilmeden küçüldü. Bu sebeple, bu platformda listelediğim ürünler sıfır gibi ürünlerdir.
Herkesin minik meleklerinin cici yanaklarindan koklarim:)
Resimde görmüş olduğunuz Amerika'dan almis oldugum Ralph Lauren marka bebek şort tulumu sadece 1 kere giyildi. Sifira yakin tertemiz bir şort tulumdur. Piyasa fiyatinin kat kat altı fiyatina listelemekteyim. Tarz sahibi bebeklerinizin sahip olmasi gereken bu tulumu kaçirmayin:)  

*Kışın da bu tip şort tulumları bir pantolon ve hirka ile giydirebilirsiniz.
*BEDEN: 3AY
Satıcıya iletişime geçmek için giriş yapmalısın. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve anne ve babalara sorularını sor, gruplara katıl, çocuğun için bir anı defterin olsun, ve çok daha fazlası :) Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla.