Sebamed Dudak Koruyucu

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Öne Çıkanlar

  • Sebamed SPF30 dudak kremi, dudaklarda 3’lü koruma etkisi oluşturan dudak bakım ürünüdür. Özellikle kurumuş ve çatlamış dudaklar için aloe vera ve jojoba yağı etkileri sayesinde yoğun koruma sağlarken, bileşimindeki E vitamini sayesinde dudak üzerinde bulunan serbest radikalleri etkisiz hale getirerek çevresel faktörlerin dudak üzerinde oluşturduğu olumsuz etkileri en aza indirger.
  • Bir başka etkisi ise bisabolol yardımıyla dudak derisinde yatıştırıcı ve yenileyici etki sağlar. Ayrıca güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlamanın yanında güneş kaynaklı kabarma ve zararlı oluşumları yok eder.
  • Yılın her zamanında kullanıma uygun bir dudak bakım ürünüdür.

Ürün Detayları

Sebamed Dudak Koruyucu 
Her insan pürüzsüz, dolgun ve yumuşak bir dudak yapısına sahip olmayı hayal eder. Dış güzelliğin temel noktalarından olan dudaklar çok narin yapılardır. Zira bakımlı ve güzel dudaklar aynı zamanda sağlıklı bir dudak yapısının da habercisi anlamına gelmektedir. Sağlıklı bir dudak yapısında ağız köşelerinde görülen enfeksiyon riski oldukça düşüktür. Aynı zamanda çatlamış dudaklarda virüsle geçen hastalıkların yerleşimi oldukça kolay olmaktadır. Bu sebeple hem sağlık hem de güzel ve estetik bir görünüm için dudak bakımı, dudak koruyucu oldukça önemli bir konudur.


Ürün Özelllikleri

Cinsiyet :
Unisex

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 5458