Sevi Bebe Tek Kullanımlık Alıştırma Külodu 4`lü

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Ürün Detayları

Sevi Bebe Tek Kullanımlık Alıştırma Külodu 4`lü

  • 1,5- 2 yaşındaki bebekler konuşamazsa da konuşulanı anlar. Ebeveynler bebeği çişe alıştırmaya karar verdikleri zaman, sevi bebe Tek Kullanımlık alıştırma külodunu alıp, birkaç gün önceden defalarca bebeğe gösterecekler. Artık sana bez bağlamayacağız. Sen de bizim gibi külot giyeceksin diyerek telkinde bulunacaklar. Yani bebeği psikolojik olarak çiş yapmamaya hazırlayacaklar.
  • Alıştırma külodunu giydirdikten sonra, bebeğin bilinen tuvalete gitme saatlerinde bebeği tuvalete götürerek, sakın külotuna çiş yapma diyerek bir süre tuvalette veya lazımlıkta oturtacaklar. Bebek bu şekilde kendini sıkarak kaslarını geliştirecek ve kısa sürede tuvalet alışkanlığı edinecek. Hava geçirip sıvı geçirmeme özelliğinden dolayı terletme ve pişik yapmaz. Bu ürünün bebek bezinden önemli farkı, bebeğin ıslaklığı hissetmesini sağlamasıdır. Bebek bu şekilde ıslaklıktan rahatsız olacak, çiş yapmamaya çalışacak ve bu şekilde kasları gelişecektir.
  • Sevi bebe Pratik alt açma minderinin bir tarafı sıvı geçirmez ve silinebilir (son katı poliüretan) suni deri, diğer tarafı da pamuk havlu kumaştır. Yastığın dış kısmı havlu kumaş, içinde de elyaf bulunur.   
  • Özellikleri:
  • Sevi bebe tek kullanımlık Alıştırma külodunun , iç kısımı emici pamuk , pamuğun üzerinde de hava geçirir sıvı geçirmez özel bir katman sayesinde pamuk sabitlenmiştir.   
  • Bacak kısmı çişi dışarı kaçırmamak için özel bir lastikten yapılmıştır.
  • PVC ve zararlı madde içermez.   
  • Tek kullanımlık denmesine rağmen 6 defa yıkamaya dayanıklıdır.   


Temizleme Özellikleri:     Makinada veya elde yıkanabilir.

Ürünün Ağırlığı:     132 gr

Paket Ağırlığı: 155 gr

Paket Ölçüleri:     32 cm x 28 cm x 4 cm

Üretim Yeri :     Türkiye

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 6895