Simply Good Out&About Anne Bebek Bakım Çantası Kırmızı

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Ürünün Diğer Seçenekleri

Öne Çıkanlar

  • Çanta içinde eşya aramaya, birkaç çanta aynı anda sokağa çıkmaya son. Bu çantayı sırtınıza takıyorsunuz ve çocuğunuzun ihtiyacı olan her şeyi tek çantada taşıma lüksü yaşıyorsunuz. Islak mendil için özel göz, alt açma minderi, tek biberonluk termos, bezleri ayrı tutmak için küçük bir çanta, emzik kutusu… Ve çantayı farklılaştıran, ısıyı sabit tutan, yemek saklama gözü. Hem bez, hem biberon, hem kıyafet, hem yemek, hem su, hem emzik… Hepsi tek çantada! Ön bölümündeki ekstra göze bezi, kremleri ayrı ayrı yerleştiriyorsunuz. Dağınıklık yok, dakikalarca çantada bir şey aramak yok. Her şey kendi yerinde… Bunu sadece bebek bakım çantası olarak düşünmeyin, yemek saklama gözünü beslenme çantası olarak kullanın, diğer gözlerini okul eşyaları için ayırın, okul çağındaki çocuğunuza okul çantası yapın.

Ürün Detayları

Simply Good Out&About Anne Bebek Bakım Çantası

Kumaş Cinsi: %100 Polyester

Kapasite: 20 litre

Ölçü: 36x39x14 cm


Çanta içinde eşya aramaya, birkaç çanta aynı anda sokağa çıkmaya son. Bu çantayı sırtınıza takıyorsunuz ve çocuğunuzun ihtiyacı olan her şeyi tek çantada taşıma lüksü yaşıyorsunuz.  Islak mendil için özel göz, alt açma minderi, tek biberonluk termos, bezleri ayrı tutmak için küçük bir çanta, emzik kutusu… Ve çantayı farklılaştıran, ısıyı sabit tutan, yemek saklama gözü. Hem bez, hem biberon, hem kıyafet, hem yemek, hem su, hem emzik… Hepsi tek çantada! Ön bölümündeki ekstra göze bezi, kremleri ayrı ayrı yerleştiriyorsunuz. Dağınıklık yok, dakikalarca çantada bir şey aramak yok. Her şey kendi yerinde… Bunu sadece bebek bakım çantası olarak düşünmeyin, yemek saklama gözünü beslenme çantası olarak kullanın, diğer gözlerini okul eşyaları için ayırın, okul çağındaki çocuğunuza okul çantası yapın.

Tüm çantalar %100 su geçirmez dayanıklı kumaştan imal edilmiştir, sentetik materyaller, PVC içermez ve kolayca silinerek temizlenebilir. Ayrıca tüm dikişleri sağlamlaştırılmıştır.

Taşıma Şekilleri:

1. Sırtta taşınıyor.

2. Omuza asılıyor ve askının üzerindeki yumuşak ped sayesinde zorlanmıyorsunuz.

3. Minik sapı sayesinde elde tutuluyor.

4. Özel askılarıyla pusete takılıyor.


Özellikler :

- Islak mendil gözü

- Alt açma minderi

- Tek biberonluk termos

- Bezler için özel çanta

- Emzik kutusu

- Isıyı sabit tutan yemek saklama gözü

- Cep telefonu çantası

Ürün Özelllikleri

Kumaş Cinsi :
%100 Polyester
Kapasite :
20 litre
Ölçü :
36x39x14 cm

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 7360