Şirinler Şirin Baba Peluş Oyuncak 30 cm

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Ürün Detayları

Şirinler Şirin Baba Peluş Oyuncak 30 cm

Size bir sürprizimiz var!

  • Artık Şirinler'i görebilirsiniz! Yarım asırlık geçmişiyle yediden yetmişe her yaştan seveni bulunan Şirinler, peluş figürleri ile hep yanıbaşımızda!
  • Şirinler'in bilge babaları Şirin Baba'nın 30 cm boyundaki peluş figürü, çocukların biricik uyku ve oyun arkadaşı, yetişkinlerin ise çocukluklarından kalma hatırası olacak.
  • Şirin Baba oyuncak figür, sağlığa zararsız velboa kumaş kaplamalı; silikon ve elyaf dolgulu olduğundan yumuşacıktır. Şirin Baba bez bebeğin üzerindeki kıyafet ve aksesuarlar oyuncağın üzerine dikilmiş ve çıkmamaktadır. Ürünün üzerinde kopabilecek ya da çocukların yutabileceği düğme vs. gibi herhangi küçük ve sert bir madde bulunmadığından, çocuklarınız Şirin Baba ile güvenle oynayabilirler.
  • Smurfs Şirin Baba karakterinin detaylı hatlarına sahip olan bu oyuncağı makinede yıkamanız önerilmez. Aksi halde Şirin Baba karakterinin yapısında deformasyon oluşabilir. Oyuncağı yüzeyden temizleyabilirsiniz.
  • Şirin Baba bez oyuncak lisanslı ve orijinal bir ürün olup, Avrupa norm ve standartlarına uygun olarak üretildiğini gösteren CE sertifikasına sahiptir. Ürünü sahtelerinden ayıran en önemli özelliklerden biri kullanılan boya maddelerinin tamamen zararsız ve güvenli olmasıdır.
  • Şirinler ürünleri satın alırken üzerinde bez etiket ve bandrol olmasına dikkat ediniz.

Bu Ürünle İlgilenenler Şunlarla da İlgilendiler

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 10191