Temprokan Oyun Parkı Yatağı 70x120 Cm

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Ürün Detayları

Temprokan Oyun Parkı Yatağı

  • Space Foundation’dan (Uzay Vakfı) “Sertifikalı Uzay Teknolojisi” ödülü alan ilk Avrupa Şirketi 2000 yılında Danimarka’da Quilts of Denmark firmasında üretilmeye başlanan Temprakon uyku ürünleri NASA tarafından astronotların kıyafetlerinde kullanılan OUTLAST malzemesinden yapılmaktadır.
  • Dünyanın ilk aktif ısı kontrol özelliğine sahip bu marka kısa bir süre içerisinde sınıfının lideri olmayı başarmıştır. 5 Eylül 2003 de, sınırsız ısı düzenleme teknolojisi kullanarak TempraKON® tüylü yorgan ve yastıkları geliştirdiği için Amerikan Uzay Kurumu “The Space Organization” tarafından Quilts of Denmark’a prestijli bir sertifika verilmiştir.
  • Tüm TempraKON® ürünleri resmi “Sertifikalı Uzay Teknolojisi” mührünü kullanım lisansını almıştır. Tüm TempraKON® ürünleri Oeko-Tex ,astım alerji derneği ve NOMİTE tarafından sertifikalanmıştır. NOMITE Markası, üzerinde bu işaretin bulunduğu yatak malzemelerinin ev toz kenesi alerjisi çeken kişiler için uygun olduğunu tasdik eder.

TEMPRAKON teknolojisi sayesinde, kullanıcılarına mükemmel bir ısı dengesi sağlayarak kesintisiz ve huzurlu bir uykuyu garantiler.

TEMPRAKON teknolojisi, gece boyunca vücudunuzun aşırı ısınmasını ve terlemesini engeller, vücudun termal ihtiyaçlarına uyum sağlar. Vücut ısınız düştüğünde, içerisine hapsettiği ısıyı salarak vücudun ısı dengesine kavuşmasını sağlar.

TEMPUR-FIT yorgan, partnerinizin ve sizin ısı ihtiyaçlarınızı bağımsız olarak ayarlayarak aynı anda herkes için uygun ortamı sağlar. TEMPUR-FIT kaztüyü yorgan 100 pamuklu kılıfa sahiptir.

Beyaz sibirya kazının %70 gıdık, %30 sırt tüylerinden oluşur.

İyi bir gece uykusu için 'sıcaklık düzenleyici sistem'

Derin uyku evreleri çok önemlidir. Bu evreler, beynimizin toparlanmasını ve yeni güne hazırlanmasını sağlar. Ne kadar sakin uykunuz olursa, yeni başlayacak olan güne o kadar dinlenmiş ve enerjik başlarsınız.

TEMPRAKON teknolojili ürünler, vücut ısınız için aktif düzenleyici görevi görür, böylece daha huzurlu ve konforlu bir uyku deneyimi yaşamanızı sağlar.

Isı düzenleyici sistemi, vücudunuzun yatakta daha sıcak yada daha serin yerler aramak için dönüşleri engelleyerek en aza indirir. Bu da sizin 'derin uyku' evrelerinizi arttırır


İyi bir gece uykusu, konsantrasyon yeteneği ve hafızanın daha kuvvetli çalışmasına yarar sağlar. Vücudunuz uyku sürecinde gece boyunca farklı evrelerden geçer ve doğal olarak bu evrelerde vücut ısısı çeşitli dalgalanmalar yaşar. Vücudunuz gereğinden fazla sıcak yada soğuk olursa, uyku ritmi rahatsız edilmiş olur.


TEMPRAKON Teknolojisi Nasıl Çalışır?

TEMPRAKON teknolojili ısı düzenleyici materyal, Thermocule adı verilen bir çizgi üzerinde ısı yalıtımı sağlayan yüksek teknolojili minik paketlerden oluşur. Vücudunuz ısındıkça, Thermocule'ler fazla ısıyı emerek saklar ve vücudunuzun ısı dengesini sağlar. Vücut ısısı düştüğünde ise, daha önce emilen ısı bırakılarak vücut ısısının aşırı düşmesi engellenir ve yine vücut ısı dengesi sağlanmış olur.

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 8306