Tethys-Eşleştirme Kartları

(Tethys)

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Öne Çıkanlar

  • Tethys İkili Tamamlama (eşleştirme kartları) Kartları, 0-2 yaş grubundaki çocukların zihinsel gelişimini sağlayan ve puzzle'lardan bir önceki dönemde oynanan kart eşleştirme oyunudur.

Ürün Detayları

YENİ Metal Kutusunda!!!

Bebeğinizin ilk YapBoz 'u Tethys'in eşleştirme kartları olsun. 


2 yaşını henüz geçmiş bebekler için önemli bir dikkat oyunu Tethys İkili Tamamlama Kartları (eşleştirme kartları). Bu dönem bebeklerin yapbozlarla oynamaya başladığı ilk dönemdir ve uygun parçayı bulabilseler ile puzzle'ın girinti ve çıkıntılarını denk getiremezler. Bundan yola çıkarak ilk bebek yapbozu girinti çıkıntı olmayacak şekilde tasarladık. 

0-2 yaş grubundaki çocukların zihinsel gelişimini sağlayan ve görsel beceri hafızasını destekleyen eğlenceli bir eşleştirme oyunu dur. Bir kutunun içerisinde birbirini görsel olarak tamamlayan 12 çift kart vardır. Eşleştirme Kartları ile oynarken çocuğunuzun yaşına göre önce az sayıdaki kartlarla oynamaya başlayıp, yavaş yavaş kart sayısını arttırmalısınız. 

Alternatif Oyun Önerisi;

Çocuğunuz artık tüm kartları hızlı olarak eşleştirebildiği döneme geldiğinde tüm kartları eşleştirip, ondan bir sıraya dizerek resimlerden bir hikaye oluşturmasını isteyebilirsiniz. "Küçük kız yanına köpeği ile sokakta yürürken, çiçekler görmüş..." vb. 

CE Belgesi : Var 
Boyutlar    : 8 cm X 13 cm

Ürün Özelllikleri

Boyutlar :
8cmX13 cm
Kart Sayısı :
12 Adet
Yayın Evi :
TETHY
Tavsiye edilen yaş aralığı:
2 yaşından itibaren

Bu Ürünle İlgilenenler Şunlarla da İlgilendiler

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 14100