Tiny Love Gymini Gelişim Halısı

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Öne Çıkanlar

  • Bebeğin tek başına keşfe çıkmasını teşvik eder ve ebevynle bebğinle birlikte güzel vakit geçirmesini sağlar.
  • 4 değişik kullanım şekli
  • Eğlenceli aktivite halısı
  • Karın zamanı halısı
  • Yeni yürüyneler aktivite duvarı
  • Aktiviteler bebeğinizin gelişimine göre ayarlanabilir.
  • Bebek tarafından kullanılacak en son gelişme, keşif ve zevk ortamı. Bebeğin fiziksel, duyusal ve duygusal gelişimi için tasarlanmış jimnastiği halısı.
  • GYMINI GELİŞİM HALISI ™ bebeğin kaba hareket kaslarının kuvvetlendirilmesine yardımcı olur. Bebek yüzükoyun yattığında, kenarlardaki geniş ayna ve resimlerle battaniye, başını ve boynunu kaldırması için bebeği teşvik eder.
  • Birden fazla duyuya yönelik oyun deneyimi
  • Değişik kumaş, doku ve şekillerin uyardığı duyuların yanı sıra, battaniye üzerindeki ses ve görüntü çeşitliliği ve asılı oyuncaklarla, gerçek bir birden fazla duyuya yönelik oyun deneyimi sunar. Bebek, duyuları arasındaki koordinasyonu geliştirerek, oyuncaklara odaklanır, onlara dokunur, elleri ve ağzıyla onları keşfeder.

Ürün Detayları

Tiny Love Gymini Gelişim Halısı

Doğumdan itibaren kullanılabilir.

Aylara Göre Kullanım Özellikleri:

1-2 ay:  ”Kemer efekti”, nispeten kapalı bir alanın güvenliğini sağlayarak, bebeğin sakinleşmesine yardımcı olur. başının üzerinde asılı duran daha geniş, renkli oyuncaklarla duyularını uyarırken, GYMINI GELİŞİM HALISI ™ ‘ bebek için güven duygusu sağlayan, özel, rahatlatıcı bir alan olarak aktivite jimnastiği yapar.

3-4 ay: Aktivite jimnastiği birden fazla duyu uyarısı sunar. Görme duyusunu renkli oyuncaklar, net ilüstrasyonlar ile uyarır. Dokunma duyusunu geniş doku ve malzeme gamıyla uyarır. GYMINI GELİŞİM HALISI ™ aktivite jimnastiği bebeğin kaba hareket kaslarının güçlenmesine yardımcı olur. Bebek, yüzükoyun yatarken, kenarlardaki geniş ayna ve ilüstrasyonlarla battaniye, kafasını ve boynunu kaldırmasına teşvik eder. Sırtüstü yatarken, asılı duran oyuncaklar bebeği, uzanıp dokunmaya, onlara vurup hareket ettirmeye, aynı zamanda kavrama becerilerini kullanmaya teşvik eder. Bu, ince hareket becerilerini geliştirmeye ve el-göz koordinasyonunu mükemmelleştirmeye yardımcı olur. GYMINI GELİŞİM HALISI ™ aktivite jimnastiği, asılı duran oyuncağa vurma ve onun sallanmasını sağlama gibi etki-tepki deneyimleri için birçok fırsat sunar.Aynaya bakmak bebeği ses çıkarmaya teşvik eder.

5-6 ay: Bebek, elleri ve ağzıyla oyuncakları keşfederken veya battaniyedeki uyarıcı parçalarla oynarken dokunma duyusunu geliştirir. Aynı zamanda, bir eliyle bir şeye vururken diğer eline dayanarak ağırlığını bir yandan diğer yana değiştirir. Bebek, asılı duran oyuncakları çekerek ve keşfetmek için ağzına koyarak, onları kavrar, böylece ince hareket becerileri ve el-göz koordinasyonu gelişir. GYMINI GELİŞİM HALISI aktivite jimnastiği, ses, işitsel tepki veya görsel uyarıcı elde edilen, bebeğe etki-tepkiyi öğreten çeşitli aktiviteler sunar.

6-10 ay: Kemerlerin kaldırılmasıyla, bebek, aktivite battaniyesinde yatmaktan veya oturmaktan keyif alır ve duyuları uyarılmaya devam ederken oyuncakları keşfeder. Bebek, görünüp kaybolma şeklindeki oyunlarla oynayarak hareket becerilerini mükemmelleştirir ve cisim kalıcılığını anlamaya başlarken, etki ilişkilerini öğrenir.

Ürün Özelllikleri

Ürün ölçüsü :
80 x110 cm
Tavsiye edilen yaş aralığı:
Doğumdan itibaren

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 9861