yan taşıma-sling

Durumu: Kullanılmış
Bitiş zamanı: 02/02/2012 03:40:00
Fiyat:
50,00 TL
Bulunduğu yer: istanbul-gaziosmanpaşa
Teslimat şekli: Kargo, Alıcı öder
Sling doğumdan 1 yaşına kadar bebeğinizi taşımak için tasarlanmış çok ayönlü bebek kangurusudur. Sling ile bebeğinizi çok farklı pozisyonlarda taşıyabilirsiniz. Patentli tasarımı ile Sling'i saniyeler içinde ayarlayıp, her bedendeki anne ve baba rahatlıkla kullanabilir.

Niye Sling?

- Bebeğinizi kanguru ile taşımak onun hem fiziksel hemde zihinsel gelişimine katkıda bulunur. Anakucağındaki veya bebek arabasındaki bebekler anne ve babalarının sıcaklığını hissetmezler. Nasıl ki ağlayan bebek kucağa alınınca ağlaması duruyor ve mutlu oluyor ise bebeğinizi de her zaman sizi ve sıcaklığınızı hissedeceği şekilde taşıyınız.

Özellikleri:

- turuncu renktedir.

-Sling ergonomik tasarımı sayesinde bebeğinizin omurgasının gelişimini olumsuz etkilemez. Pek çok sağlık uzmanı hamak tipli kanguruları tavsiye etmektedir. Bebeği önden sabit diklemesine taşıyan kangurular omurgaya doğal olmayan baskı yaptığımdan bebeğin omurga gelişimini olumsuz etkiler.

- Sling ile bebeğinizi emzirmek kolay ve basittir. Bu da hareket halinde iken bile bebeğinizi beslemenizi sağlar.

-Sling ayarlanabilir olduğu için hem minyon yapılı hemde iri cüsseli herkese uygundur.

-Sling %100 pamuk kumaştan üretilmiştir.  Kumaşı hem hava alır hemde dayanıklıdır. Kumaş boyasında insan sağlığına zararlı Azor boya maddesi kullanılmamıştır.

-en fazla 40 C derece sıcaklıkta makinede yıkanabilir.

-Sling bebeğinizi diklemesine taşıyan kangurulara benzemez. Saatlerce kendinizi bir paraşütün içinde hayal ediniz. Bütün yük ayaklarınızın arasında. Birde kendinizi anakarnındaki gibi kıvrılmış bir şekilde yumuşak bir hamağın içinde hayal ediniz. Bütün yükünüz dağılmış bir şekildedir. Hangisini tercih edersiniz. Sling ile diğer kangurular arasındaki fark budur.

Bebeğinizin ilk yıllarında omurga gelişimi hayati öneme sahiptir. Hamak şeklindeki kangurular bebeğinizin iskelet yapısının sağlıklı gelişimine destek olur. Hamak  şeklindeki kangurularda bebeğinizin ağırlığı belli bir noktada toplanmak yerine ağırlık bebeğinizin poposundan sırtına doğru dağılmaktadır.

Yorumlar (2)

01/25/2012 12:19:00

ayaklarını bagdaş kurar gıbı mı oturtturuyorsunuz?yuzu donuk olan resımde oyle gozukuyor..

01/25/2012 12:21:00

hayır çömelir gibi özellikle bebiş gazlıysa çok iyi geliyo dr önerdi o oturuşu

Satıcıya iletişime geçmek için giriş yapmalısın. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve anne ve babalara sorularını sor, gruplara katıl, çocuğun için bir anı defterin olsun, ve çok daha fazlası :) Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla.